Říše: čtyři království

Alternativní názvy: Říše: čtyři království

Game Empire: Čtyři království o středověkém království.

Pokud chcete hrát na mobilním telefonu, doporučujeme strategii Empire: Four Kingdoms MMO pro Android, iPhone a iPad. Vývoj patří společnosti Goodgame Studios, která se starala o adaptaci v několika jazycích a můžete si vybrat vhodnou. Události se konají v době králů a rytířů, takže ve všech věcech vládne středověká atmosféra. Po krátkém úvodu, během něhož se můžete zabývat řízením, postupujte nezávisle.

Empire: Čtyři království stáhnout není obtížné, protože je k dispozici zdarma. Ale pokud jste jedním z těch, kteří nemohou čekat na rychlejší pokrok, pak se připravte na pravidelné zasílání z vašeho účtu malého množství za účelem urychlení výstavby, těžby nebo zlepšení budovy. Pokud dáváte přednost přehrávání na velké obrazovce, můžete si na svém počítači stáhnout počítač Empire: Four Kingdoms a bude to hračka založená na prohlížeči se stejnými nastaveními jako verze pro mobilní zařízení.

Vykopáváme nové území.

Každým hráči je přidělen kus pozemku, který musí být chráněn a vyvinut. Postavte se do království budovy, získávejte zdroje, cvičíte armádu. Postupně se rozšiřují hranice majetků, protože tam budou větší potřeby. Existuje mnoho budov a přístup k nim je postupně otevřen, ale nejdůležitější jsou:

  • Minimální těžba
  • Sawfish
  • Ferms
  • Keep služby
  • Tables

Jednoho dne vám umožní hromadit užitečné materiály, jiné jsou zodpovědné za jídlo, jiné jsou potřebné k ochraně království. Budete mít také špiony. Na jedné straně jsou to užiteční kluci, kteří pomohou dozvědět se o vojenském potenciálu a ekonomice sousedního království, ale na druhé straně se mohou stát problémem. Někdy například někdy vzrušují lidi a ve městě začínají vypukat požáry.

Také byste měli vzít v úvahu, že špehování pro sousedy není jen vy, ale i jiní špióni špehují na vaší zemi. Chcete-li je chytit, poslat stráže hlídkovat ulice. Zachycený špion si může najít cenné informace o tom, kdo ho poslal, a poslat armádu zákazníkovi.

Game Empire: Čtyři království vám umožňuje vybrat si taktiky vývoje událostí. Pokuste se vyjednávat mírumilovně a pouze tehdy, pokud diplomacie nepovede k výsledkům, nelze se vyhnout tomu, aby se bitevní zápasy z času na čas staly. Za tímto účelem je nutné obratně využít dostupné síly, správně je uspořádat a aplikovat dostupné nástroje na místo.

K dispozici je také možnost vypořádat se s nepřítelem sám nebo se spojit s přátelskými královstvími. Volba by měla být provedena vždy individuálně, na základě vašich schopností a nepřátelských sil. V tomto případě můžeme poradit ve společnosti, aby se chovala aktivně, abyste byli známí a ocenili. Pokud se aktivně podílíte na životě aliance, v případě útoku na vás existuje více šancí, že výzva k pomoci rychle reaguje. Kromě toho existují volby úřadů v těchto sdruženích. Vedle vedoucích a jejich asistentů jsou diplomaté, pomáhají rozvíjet mír mezi spojenectvími nebo rozpoutat válku, a to nejprve studovali svůj vztah. Zaměstnavatelé se zabývají hledáním nových členů aliance, velitelé velí hlavním silám a pokladníci sledují plnění vnitřní pokladny.

Empire: Hra se čtyřmi královnami má mnoho tváří, ale je nemožné sdělit všechno podrobně. Nastane invaze kočovníků, samurajů a dalších cizinců. Probíhá studie nových zemí s obtížnými nebo příznivými podmínkami, účast na královských zkouškách a mnohem více.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky