Jiné světy: Elemental War

Alternativní názvy: Jiné světy, jiné světy

Vedle legendy a převést původní role-hrát online hry Jiné světy: Válka prvků nabízí k boji za záchranu vesmíru a života Ondel Crystal, kterou chcete převzít zástupců temné straně světa - velmi zlé, jež jsou obsaženy ve čtyřech prvcích čtyři děsivé monstra. Ostatní světy pro hru: ". Zloveschnost" Elemental War on-line vyznačuje kombinací fantasy grafiky s gotickými prvky, které činí atmosféru a obrazy z nějakého zvláštního Co se týče herních mechanismů a hry obecně, pak jste v původní bojový systém, hráči boji proti soubojů a bitev mezi třídami, vzrušující úkoly a spoustou dojmy z tohoto úžasného a nepředvídatelném světě. Ale popořadě.

Začněme s minimálními systémovými požadavky potřebné, že by hrát hry Jiné světy: Elemental War on-line. Takže

Přípustné operační systémy - Windows 2000/XP, Vista X32 / 7

Procesor Pentium 1 GGts

128 MB RAM

Stabilní připojení k internetu.

Game Jiné světy: Elemental War on pracuje v libovolném prohlížeči, ale stále se vývojáři doporučujeme používat prohlížeč Mozilla Firefox.

Registrace Jiné světy ve hře: Válka prvků - proces, který bude trvat od vynutit pár minut. Pojď ofsayta hračky vyplnit jednoduché formuláře - adresa schránka (aktuální) heslo a bezpečnostní otázku (v případě, že jsou problémy s náhlým vstupem v úvahu). Registrovat Jiné světy: Elemental War pokračuje po aktivaci na odkaz uvedený na e-mailové adresy.

Takže pokud vaše v jiných světech: Elemental War On-line registrace je úspěšně aktivován, je čas přejít k další fázi - tvorba charakteru. Chcete-li začít, je rozhodnout, který z elementů

Bude chránit svůj charakter, a proto proti monstra, která bude bojovat s prvky. Navíc, jiné světy: Elemental War on-line hra, ve které existují čtyři třídy postav: Barbarian, Monk, Mystic, Seeker. Základní charakteristiky Varvara zaměřen na způsobení větší škody Guardian - na obranu, Monk - hojení a tajemství - na manipulaci energetické soupeře. Zástupci každé třídy má čtyři hlavní (a univerzální) parametr: Energie, síla, Recycle, požadovaná úroveň.

Co čeká na ty, kteří přijdou hrát hry on-line Jiné světy: Válka prvků? Samozřejmě, že hlavní cíl - chránit před přírodními Ondel Crystal "monstra", ale spolu s tím můžete očekávat neuvěřitelné dobrodružství a bitev s hráči, kteří hájí další prvky. Souboje probíhají v libovolném místě v libovolném místě na mapě jiných světů. Vše, co potřebujete, aby bylo možné bojovat proti nepříteli s arogantní - předložit předběžnou přihlášku k boji. Kromě toho, jeden-na-jeden bitvy, stejně jako v jiných světech: Elemental War hrát a může bojovat ve velkém měřítku - bitva mezi dostupných tříd či klanů, které představují každý jeho prvek. Ale někdy to není nutné bojovat - diplomatická taktika je mnohem účinnější než krvavých válek, v případě, že správný přístup k výběru spojenců a vytvořit ziskový spojenectví s nimi.

Kromě vývoje vojenské kariéry, hráči jsou také k dispozici (pátý stupeň) a další mírové aktivity, jako řemeslo, například. Remeslenecheskih čtyři profese - Rybář, Travnik, Těžební a Prospector. Každá profese má své výhody a přináší celou řadu bonusů. Kromě své vojenské kariéry a řemesel láká mnoho hráčů hrát v jiných světech: Elemental War příležitost setkat se s druhou polovinou a nastavit osobní život, až do manželství. A obecně, nejen popsat, takže je lepší jít hrát a vyrobit si vlastní dojem ze hry Jiné světy: Válka prvků.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky