Lovec čepele

Alternativní názvy: Lovec čepele

Blade Hunter Game: události z oblasti fantazie.

Brašířová hra Blade Hunter je RPG bojová hra a je určena pro hráče, kteří jsou zamilovaní do fantazie, kde můžete očekávat, že se setkají s draky, kouzelníky, kamennými golemy.

Fanoušci tohoto žánru již začali hrát Blade Hunter, který studoval rozlehlé krajiny, kdekoli se nacházejí. Historie této neznámé země je proměnlivá a nejasná až do konce. Je známo jen to, že válka dobrých a zlých sil se na ni nezhoršuje. Jakmile bohové představili světlé a temné meče, obdařené nepřekonatelnou silou, ale ramena strany světa byly rozděleny do sedmi částí. Stále se bojí příznivců temnoty, ale už to není v rozsahu.

Light se podařilo ukrást Dark Blade a skrýval se na vysoké hory. Po nějakou dobu dával v konfrontaci dobrou šanci, ale nepřítel našel způsob, jak vrátit svou zbraň, a teď je svět opět ohrožen ponořením do věčného chaosu a temnoty.

Jsou příznivci světla schopni vyhrát nadcházející bitvu nebo jsou určeni k smrti v nerovném boji? Z vašich činností závisí na tom, co bude pokračovat v příběhu. Odvážný hrát hru Blade Hunter, odrážející útoky mnoha nepřátelských sil.

Představuje hlavní herní momenty.

Většina 2D bojů, tento produkt vypadá jasně, okouzlující, s dynamicky se rozvíjejícím dějem a barevnými speciálními efekty. Grafika je slušná a můžete dokonce vidět jednotlivé detaily obrázků. Pokud jde o pohyby, dochází ve dvou směrech podél místa: vlevo / vpravo.

Každý hráč čeká, aby se Blade Hunter zaregistroval, poté si zvolí a převezme kontrolu nad jeho postavou. Účast v bitvách bude neustále, aby byl zajištěn profesní růst. Bitvy se nevyskytují automaticky, ale s přímou účastí, tak se naučíte rychle vyhledávat pomocí kláves, aby bylo možné vytvořit kombinaci včas za účelem dosažení co nejlepšího výsledku.

Každý boj, to je něco úžasného - skutečná show. Když se zapojíte do spinningové koule, můžete snadno umírat nebo nakrájet herní body dobře, v závislosti na talentu hrdiny a vaší agility, protože začátečník může vyhrát pána.

Kvestov hodně, a každý nabízí zachránit oracle; zničit draky s kanci a dalšími monstry; chránit lesy, jeskyně a ostrovy. Po dokončení úkolu rozdělení hvězd ukáže váš pokrok ve třech pozicích:

  • Combo
  • Battle Style
  • Čas přechodu

Now chytit padající hruď, zvednout padlé zlato a bonusy. Více dokončených úkolů přináší zkušenosti a pomáhá zvýšit úroveň talentu a získat další.

Z každého hrdinu podle jeho schopnosti.

Nyní členové iPlayer Blade Hunter si může vybrat ze čtyř postav, ale v poslední době byly jen tři:

  • Rogue - trochu kluzký typ a je těžké proniknout jeho myšlenkami. Je to zákeřný protivník a chytrý podvodník, ale pokud dal slovo, aby dokončil misi, rozhodně to udělá.
  • Rytíř je spolehlivým partnerem v zbrani. Jeho zkušenosti a zodpovědnost zajišťují vítězství i v prostředí obzvlášť silných nepřátel.
  • Valkyrie - tkví kouzlo iluze a zamaskuje myšlenky nepřítele a nucuje ho, aby věřil v neexistující. Je nebezpečná a okouzlující, a nikdo ji nemůže bojovat na bojišti.
  • Mechanik - nový k společnosti trinity, a proto soběstačný a sebevědomý. Jeho síla je úžasná, protože je vyzbrojen velkým kladívkem, který způsobuje nenapravitelné škody na nepřátelském táboře.

Použijte cenovou herní zkušenost Blade Hunter, abyste získali bitvy a válku. Připojte cechy, vyhněte se šéfům, pomáháte navzájem s prostředky a zkušenostmi, účastníte se bitvy PvP.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky