Big Head Bash

Alternativní názvy: Big Head Bash

Herní Big Adresa Bash - multiplayer prohlížeč bez dynamický herní model, který je naplněn vzrušující herní dobrodružství. Hráči jsou vyzváni k přepravě do světa, kde se protagonisté jsou barevné vinylové hračky. Z velké sbírky, můžete si vybrat nejatraktivnější hrdinu, pak se řídit a rozvíjet své schopnosti. Podstatou hry je velmi podobné hry Deathmatch, který v té době podařilo získat zájem velkého počtu uživatelů. Big Adresa Bash on-line dal uživatelům firmu Aeria ; hry. Vývojáři potěšením představit virtuální prostředí, kde je neustále zuří výbuchy, hrdinové bojovat s roboty a mezi sebou navzájem, a vražda je samozřejmostí. To vše se odehrává na krásné 2D místech. Jakmile se do světa fantazie můžete ponořit po hlavě do jeho atmosféry a moci zažít vzrušení.

Chcete-li otevřít virtuální vesmír, nejprve musíte vytvořit účet. Jste doslova minutu vyplnit požadované registrační řádku formuláře. Big Adresa Bash Registrace se dostanete do jasný, veselá, rušném světě. Na samém začátku se budete muset rozhodnout o charakteru, a teprve pak se oddávat v bojích. Již v současné době nabízí široký výběr vinylových hraček. Mezi nimi Rozzlobený červená , Melon Zombie , Amano Imp , Bloodfang Vlkodlak , Liz , Abe Sapien , Kraus , Roger a mnoho další cool. Ale to není limit. Jak se projekt vyvíjí, v blízké budoucnosti budou nové postavy, které budou rovněž Big Adresa Bash hrát. Každá postava je jiná některých funkcí, a jejich vzhled. Ale kdo by si vyberete, budete mít dlouhou cestu a spoustu bitev s roboty a dalšími hráči. No, co, co, a že to není nedostatek uchazečů zde! Takže koupit zbraně a jít. Můžete zásobili různými zbraněmi od jednoduchých ( brokovnice, plamenomety, raketomety, motorové pily, atd. ) K unikátním (Lava zbraň, Molotov Cocktail, atd. ) K dispozici je virtuální obchod, kde můžete strávit vydělané peníze. A mít peníze na nákup, budete znovu a znovu musí připojit se k bitvě. Po všechna vítězství přinese odměnu.

Hrát hru Big Adresa Bash mohou být v různých režimech: multiplayer, co-op , režimy příkaz, stejně jako zápasy (8 z 8) a milovala mnoho režimu snímání nick. Každý režim potěší vás s jeho překvapení. Zkuste všechny z nich najít nejvíce atraktivní. Musím říct, že jste spokojeni v herním světě velmi rychle, a to bez ohledu na režim bude cítit docela jisti. Poté, co je k dispozici rozhraní, a všechny herní prvky jsou jasné. Pokud jste přemýšlel, jak trávit volný čas, snaží se hrát tuto hru. Zejména proto, že je to docela uvolněný, relaxační aktivity a také Big Adresa Bash zdarma. Nebudete litovat své volby! Hodně štěstí!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky