Berserk Online

Alternativní názvy: Šílený

Berserk Online hry - Ruská stolní počítač verze karetní hry. Postupné TCG Berserk on-line vyžaduje, aby hráči na strategické myšlení a zručnost. Dovedně vysledovat fantasy karta vás ohromí svou fantazii a fascinující proces zcela držet vaši pozornost od prvních minut.

Berserk Online hra je možná i při nízkém výkonu počítače. Benefit hra náročný na systémové požadavky:
- Systém Windows 2000/XP/Vista;
- 256 MB RAM;
- Procesor: Celeron 400, Intel Pentium 400, AMD Sempron,
- připojení k internetu (nízká spotřeba šířky pásma).

Zahrajte si hru on-line Berserk můžete stáhnout hru klienta a předán registrační proces. Připojte se do hry Berserk Online je takto:
1) Zadejte e-mail;
2), vymyslet hesla,
3) představil přezdívku;
4) Určete podlahu;
5) Dejte zaškrtněte, že souhlasíte s licenčním ujednáním.

Po Berserk onlan registraci prošel, počínaje nováček dostane balíček 30 karet. Berserk Online hra je rozdělena do několika fází (hra sama o sobě). Účastníci se střídají hrát. Mapy mají vlastnosti, jako je řízení, létání, akce, útok, život.

Movement - je to mapa posunutí na buňky, do kterých konvenční bitevního pole. Směr pohybu může být nahoru, dolů nebo doprava a doleva. Diagonální pohyb nemožné. Také nelze měnit karty na místech.
Flying - funkce mapy, které po zahájení pohybu v sekundární zóně. Jsou to hnutí, ale mohou útočit na nikoho.
Akční - použít tuto kartu během svého tahu. Nyní je karta již uzavřené a nebude k dispozici během tohoto kurzu.
Útok způsobuje rány v podstatě nepřítele, pokud tato nemá příslušné ochrany.
Každá karta má určitý počet životů. Po jejich použití se dostat ven z bojiště do hřbitova.

Bojové soupeři budou trvat tak dlouho, dokud nejsou všechny bytosti hynou jeden z hráčů. Když útočíte, můžete si vzít hit, jmenovat radu nebo použít stejný náhlé akce.

Berserk Online hra vyžaduje uspořádat karty na bitevním poli ve třech řadách. 1. řádek - jsou válečníci, určené nenechte ujít nepřítele v zadní části, druhý řádek tvoří slabé lučištníky a bytosti, které mohou zasáhnout v celém rozsahu, a ve třetí řadě jsou umístěny v rozmezí lučištníky a kouzelníky. Bojiště, kde hlavní akce ze hry, je jedním z herních zón. Přesto existují oblasti, jako jsou paluby, extra sezení a již zmíněného hřbitova. V balíčku jsou karty, které jste dosud přijatých k vytvoření oddělení pro konkrétní bitvě. Mimochodem, stojí za jednu otáčku 15 karet, zatímco zbytek zůstat neomezeně dlouho. V sekundární oblasti jsou terénní a létající tvorové. No, hřbitov - úkryt mrtvé karty.

Berserk Online Registrace vydal na vás jen minimální kartu. Nicméně, pouze omezené je trvale nemožné. Způsob, jak koupit nové karty - koupit boostery (sada se skládá ze 7 náhodných karet). Za tímto účelem budete potřebovat herní měny - oz. Oz můžete koupit za skutečné Webmoney, Yandex. Peníze, bankovní karty nebo jiných dostupných metod.
Zahrajte si hru Berserk Online je zajímavé se soupeřem, jehož síly jsou přibližně stejná jako Vy. Chcete-li to provést, je rozsáhlý systém úrovní postav. Vaše úroveň se zvyšuje zvýšením duel hodnocení. Čím více dobrých hráčů porazit, tím vyšší hodnocení. Pravda o úroveň hry není ovlivněna. Takže vyrovnání je podle svého uvážení, není potřeba.

Pokud jste hazard muž, výhody ve hře nebude představovat vaši pozornost. Připojte se do vzrušujícího světa karet a účastnit se různých questů, klanových válek a turnajů. Přítomnost ve hře asi 900 monstra bude pro vás příjemné překvapení. Koneckonců, i když výběr je neomezený! Spusťte hru je právě teď, a pamatujte, že vývoj je závislý především na sebe!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky