ARGO

Alternativní názvy: ARGO

Mnoho her se snaží formovat budoucnost, která čeká náš svět po apokalypse. ARGO Hra nabízí dívat se na svět prizmatem magie. Podle vývojářů této verzi hry, budoucnost vesmíru není bez magického zásahu, i když některé pozice v této hře jsou supermoderní technologie a objevy.

Je to o velkém třesku a mutace, která způsobila vznik světa z pohledu dvou podivných lidských bytostí ...

Zákony žánru fantasy, hry ARGO nabízí velmi špatnou historii. Podstata je, že po katastrofě univerzálního rozsahu lidstva prostě přestal existovat jako třída a proměnily v dalších závodech. To jsou dva hlavní typy budoucích obyvatel na Zemi. První obyvatelé - Mírové světelné bytosti, kteří uctívají dary přírody a její krásy, hledat harmonii a jsou obecně ne velmi rozpoznat technologický pokrok. Tyto děti přírody v kontrastu s druhým závodem. Zde je celý postaven na zařízení, technologie a vytrvalé úsilí o pokrok. Tento závod prošel univerzální katastrofě v útrobách planety, takže hledání věčné harmonie jim cizí. Ale oni uctívají vědecké technologie a věří v to, co vaše ruce a bez pomoci přírodních sil vytvoří dokonalý svět. Takový je konflikt ve stylu světů fyziků proti textařů, ve skutečnosti, nabídky

ARGO Online hry. Který z těchto světů vás pritknete? Protože teď jsi na řadě.

V ARGO Online registrace nepřinese vám starosti, pokud máte přístup k celosvětové web a e-mailovou adresu. Zadejte název do příslušného pole svého budoucího charakteru, heslo, e-mail - to je vše, co jste se zeptat na hru. Kromě toho, vyzve vás, co má dělat.

Začněte hrát hry on-line ARGO může být v jednom z osmi řemesel. Vaše postava může být statečný obránce, stateční bojovníci, důvtipný Adept Alchemist moudřejší, neohrožený krotitel suverénní Medic, Sniper, nebo dobře zaměřené mazaný sabotéři. Imunita a docela silný pěst vývojáři dal obránce Warriors a, bohužel, se sabotérů. Ale to-hand boji schopností, kupodivu, dotoval Lékaři a tamers. Oni katsti pracovat nejen s některými fretky, ale skutečné bojové plemena zvířat. Na druhé straně, Snipers, adepti a alchymisté - velcí fanoušci střelných bojů a zapojit se do boje s nimi, aniž by příliš mnoho při té příležitosti došlo hráči nedoporučujeme.

V ARGO může hrát každý, kdo má rád neustále dostat do problémů, a bojovat v různých bitvách. Ty, mimochodem, může být několik. Můžete jít na nájezdy s ostatními hráči. Takže se můžete seznámit se všemi, kteří stejně jako vy, žít v míru Argo. Můžete navštívit různé aukce. Od tam šťastné obchodníků s velmi špatný úlovek, je to skvělý způsob, jak doplnit své zásoby potřebných věcí. A hra vám dává možnost vybrat si, řekněme, kolegu hru. Ano, jsme, samozřejmě, o oddělení. Mohou jednoduše vybrat - zvážení všech jejich přání, vyzvednout ten, který bude doprovázet vaše postava celé hry.

Ale pokud jste chytil nepřítele, budete dostávat náhradu v podobě udělení bodů. Ale pokud smrt předjet svou postavu, budete muset odečíst tyto body jako trest. Bohužel, takový je život. Je zajímavé, že v Agro má jednu legrační pohyb - jeden na jedné bitvě, ve kterém nikdo neumírá. Takže Duelists si nemyslím, že o trestu smrti poplatků za a bojovat jako cokoliv jiného. Nelíbilo se charakter - duel to!

Amateur technokratický život a touha po filozofické harmonii s přírodou, jsou tam dva válčící mezi třídou na rozvoj rizikového a co se týče hry, nemůže být hozen dohromady slova. Takže i když opravdu chcete říct něco nepříjemného k nepříteli, nebude fungovat: to jsou pravidla.

A konečně na programu. Je to velmi zajímavé a kontrastní. Tam vyvinul mnoho místa. Řekni, můžete procházet jeskyní s vrstevníky a sklepení, tam, vidíš, a najdete něco užitečného. V podzemních staveb ideologické vývojáři skryté poklady jako hrací peníze. Ale chceme si najít nejen měnu ve hře, ale také najít nejdůležitější poklad - zábavná hra

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky