Záložky

Hry Sea Battle on-line MMORPG

Dokonce i ti, kteří se houpal na vodě, nebo neumí plavat, netrpí vzrušující zdarma online MMORPG hry Bitevní loď. Chcete-li spustit hru, jít přes rychlou registraci a můžete jít na cestu. Uspořádat bitvu v oceánu, ovládání bitevní lodě, křižníky, korvety, ponorky. Vytvářejte torpéda, obnovit doly, propustí trasy, rozbije frontovou linii. Pomocí zařízení pro detekci nepřítele, a sondování dno přítomnosti cizího min. Zvláště atraktivní pirátské téma, kde jsou plachetnice vybaveny zbraněmi a pokusí se vzít cizince na palubu.
Battleship Hry pro odvážné námořníky Vodácký lidé naučili ve starověku, ale velká stavba lodí začal ve středověku. Hra Bitevní loď on-line MMORPG hrát až toto téma z různých úhlů, a pokud jste romantik, budete milovat surfování na moře s postavami virtuálních hraček zastoupených v rozmanitosti. V návaznosti na základním tématem těchto autorů neminul obsluhu, a to i během války, můžete si postavit nebo koupit křižníky, bitevní lodě, ponorky. Tento proces trvá po celou hrací dobu, po každém úspěšném úlohy nabízí nové příležitosti. Posílit pancéřové lodě jsou vybaveny dalekonosných děly, se změní na silnějšími motory, pronájem posádky a znovu jít do boje. Spolu s týmem impozantních námořníků jdete na pokladu, po kartě s prestižní červeným křížem. Zásobit pro dlouhé plavbě, soudky rumu a zlatých mincí, a když budete muset vyrazit na pláž, i piráti nemají pohrdání construction, extrakci zdrojů a obchodu. Ale jak gangu kriminálníků blízko loupeže, útočí na obchodní lodě a brát jejich cenné zboží. Nyní budete muset něco prodat a získat další piastres nakoupit potřebné materiály, zařízení, výrobky, a přesto muset najmout tým užitečných lidí. V oblasti živého oceánský barevné chutné ryby, celé zahradí růst řasy a korály. Na chvíli, můžete obdivovat mimořádný výhled, ale nezapomeňte, že máte zvláštní poslání: vojenskou nebo vědecké. Sea téma pro kreativní přístup při vytváření hry, takže všichni vypadají úchvatně krásná. Můžete přijít s názvem hrdiny, dát své osobní charakteristiky a individuální vzhled. Nech to být patrné a kreativní, protože budete pryč z obličeje dlouhé cestě jít, dokončení mise. Hráči také těšit na různé druhy bitev, mluvení proti virtuálním oponentům a lidí. Kombinace cechy a klany pomohou v různých fázích průchodu, protože některé práce vyžadují kolektivní účast. Všechny události jsou doprovázeny speciálními efekty a originální hudbou odpovídajících okamžiku, kdy dělá určitou náladu v hratelnosti.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more