Záložky

Yitien Chronicles

Alternativní názvy: Yitien

Herní Yitien Chronicles je fantasy hra na bázi prohlížeče vytvořen na téma čínského animace. Budete hrát hru Yitien Chronicles a zvládl dva legendární zbraně se budou podílet na questy, zapojit se do soubojů s ostatními hráči se učit jemnosti maskování, stejně jako mít možnost získat další bonusy. Yitien online hra je v souladu MMORPG hra, která je vytvořena na základě románu Gu Long. Myšlenka je, že pouze jeden hráč může zničit tyrana a nastolit pořádek a mír ve starověké Číně! Možná, že tento hráč jste?

Před přehráváním Yitien , ujistěte se, že váš počítač splňuje systémové požadavky, jako jsou: frekvence procesoru - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 mb .

Připojte se do hry Yitien nebude mít moc času a snadné:

1. Na hlavní stránce vyberte položku " podepsat »; [ _19_]

2. Zadejte své uživatelské jméno,

3. Zadejte bezpečné heslo a zopakovat;

4. Zadejte prosím platný e-mail;

.

5 Napište datum narození;

6 . vyberte " Přidej » a Yitien Chronicles [ _1_] protokolování je dokončena.

Yitien on-line je hra na bázi prohlížeče na bázi RPG z R [ _2_] 2 Hry . Dokonale sladěné zvukové efekty a děj, dělal to hra velmi zajímavé, ale tato akce je trochu pomalý a dlouhý příběh, bohužel, může snížit potěšení z Yitien Chronicles on-line [ _1_].

Samozřejmě, že v Yitien Chronicles hrát - je to docela zajímavé. Ve vzrušující hře Yitien on-line budete moci nejen setkat se spoustou různých postav z různých společenských vrstev, ale také budete moci objevit zemi a umístí bohaté v čínské kultuře. Navíc, téměř žádné místo samo o sobě ve hře Yitien s sebou nese určité kulturní tradici. Emei Mountain, broskvové květy ostrov a další známá místa důvěrně známou sadu čínských fanoušků, protože každý z těchto míst je buď symbolem nebo škola bojových umění je popisován jako posvátné místo, kde kdysi bydlel mistr Kung Fu. Kromě těchto společných prostorů, které jsou vyznačeny na mapě, najdete také samostatnou strukturu jako pevnosti, chrámy a průchody v Yitien on-line hry.

Herní hry Yitien trvá určitou dobu, že hráči jsou ve střehu, a to vzbudilo zájem. Různé questy vás poslat k velkému počtu míst, kde se můžete poradit s různými symboly porazit piráty, darebáci, nebo požádat o radu od studentů, a tak §

Yitien Chronicles on-line hra vám nabídne tři třídy: mečové tanečníci s velkou ofenzivní schopnosti, bojovníky s vysokou úrovní ochrany a dobrého zdraví a léčitelů se schopností léčit sebe a spojence. Každá třída odpovídá různými vlastnostmi z hlediska bezpečnostních útoků, bloků a úderů.

Uzavření každý úkol Yitien on-line vám dá odměnu v podobě zkušenostních bodů, a když vaše zkušenostní body naplní indikátor v dolní části obrazovky, pak budete mít k dispozici, modernizace a nové vybavení. Budete také dostávat vozidla nebo v čase nebo domácího mazlíčka do hry Yitien , který bude následovat po celém herním světě Yitien on-line .

Hra je také aréna, kde si můžete vyzvat soupeře vyhrát slávu a čest. Váš oživení přijde bezprostředně po bitvě, ale v současné době Yitien se lze vyhnout hra, pokud chcete strávit trochu ingoty. Můžete také soutěžit s mistry různých sekt Hong-fu se dostat medailí hrdinu. Pro zlepšení vlastností vaší postavy ve hře Yitien , můžete najít meridiánů. Všechna ocenění, vyznamenání, ocenění a sláva se koupit spoustu zajímavých věcí, které si můžete koupit v obchodě, budou vám navíc výhodu v boji Yitien on-line hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more