Záložky

Elder Scrolls 5: Skyrim

Alternativní názvy: Elder Scrolls 5: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim - počítačová hra na hrdiny s otevřeným světem. Hra Elder Scrolls V: Skyrim pokračování dříve vydaných vydáních herní série The Elder Scrolls. Toto je pátá verze vydána v roce 2011. Máte-li chuť na bitvu o život a chci, aby se stal hrdinou státu, pak je tato hra pro vás.

Pro vzrušující projíždějící hře The Elder Scrolls V: Skyrim je vhodné postupovat podle předchozí čtyři hry. Jak příběh se týká, je pokračováním akcí. A fanoušci budou mít mnohem jednodušší hrát. Také to, co by bylo lepší vědět, hratelnost, doporučujeme začít, dokončit čtení tohoto přezkumu, a pak vidět Elder Scrolls V: Skyrim videa. Pak jděte na stránky a může hrát Elder Scrolls V: Skyrim ke stažení.

Akce hra odehrává v provincii Skyrim fantastické, který se nachází na kontinentu Tamrielu. V tomto smyšleném světě prezentovány jako zástupci fauny a vodní svět, stále reálné. A zde se objeví, nejprve, jak nejmenovaný protagonista. Ale v budoucnosti, zdá se, že jste zabil draka v minulých hrách a přestěhoval sílu a vy jste Dragonborn. A jméno, které Dragonborn.

V průběhu hry si můžete volně cestovat přes poměrně velkou herní svět k prozkoumání to všechno kolem. Zakopnout o práci a Elder Scrolls V: Skyrim misí, které jsou vykonávající na cestě k hlavnímu cíli.

Hlavním cílem hry The Elder Scrolls V: Skyrim - porazit draka Alduin, World Eaters a zastavit oživení jiných draků.

Ve hře Elder Scrolls V: Skyrim brnění a dostupnost zbraní je velmi důležité. Po tom všem, že zlé síly jsou v pohotovosti.

Hladina stoupá jen při zlepšování dovedností, s určitým počtem z nich. V této hře se jedná o zvláštní schopnosti - talent, který se na zlepšování dovedností.

Ve hře The Elder Scrolls V: Skyrim hrát opatrně, protože se můžete dostat nemocný. A snížit své dovednosti. Existují specifické nemoci: lycanthropy, upírství, kanibalismus. Zjistěte, zda jste nemocní, můžete použít další. Budou se vás zeptat vedoucích otázky. Může být vyléčeno pomocí chrámů a soch nebo lektvaru.

Zde Aktualizované a bojový systém. Vaše postava bojuje s oběma rukama. Tak efektivně bránit.

Game 5 Skyrim Elder Skrols vaše postava může spustit jednu z cechu

• společníci;

• Dark Brotherhood,

• College of Winterhold;

• Zloději;

• Imperial Legion,

• Bard College,

• Blades.

Společníci - žoldáci, některé z nich jsou vlkodlak.

Dark Brotherhood - vše, co zbylo z úkladných vrahů.

College of Winterhold - sbírka mágů, kteří mají nejsilnější magické síly.

Zloději - zástupci zlodějů.

Imperial Legion - nebo Stormcloaks. Výběr ze dvou stran pro vás.

Bard College - dobrodružný.

Blades - nebo Greybeards. Volba padá, když vyhrál v hlavním questu.

Hra je vyrobena z vysoce kvalitní grafiku, podporu mystickou náladu, pomáhá také při této hudbě. Zde čekají na vaši pomoc. Dobrá hra!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more