Záložky

Shadowland

Alternativní názvy: Shadowland

Shadowland hra je zdarma prohlížeč na bázi on-line hra, která kombinuje fantasy a real-životní příběhy a sociální strategii. Hráči Shadowland on-line můžete vybudovat impérium, kolonizovat a dobývat území, stavět farmy, sklizeň a plnit úkoly.

Herní Stín pozemek na nline vypráví příběh temné síly, které položil obležení k celému lidstvu . Jak přežít v lidském frakci? Je vaší povinností vrátit poškozené tmavé síly kontinent a obnovit jeho impérium pomocí své armády spojenců a kolegy. Musíte jít do jiné éry a vypadají legendární hrdiny, které vám pomohou ve vaší dobytí Shadowland O nline .

Před přehráváním Shadowland , ujistěte se, že váš počítač splňuje systémové požadavky, jako jsou: frekvence procesoru - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB. Shadowland Registrace nebere moc času a snadné:

1. Na hlavní stránce vyberte položku " Register ";

2. Zadejte název vašeho charakteru;

3. Zadejte prosím platný e-mail;

4. Zadejte bezpečné heslo a zopakovat;

.

5 Vyberte « Registrace ».

Fantasy Shadowland odpovídá skutečné historii této hry: akční hra odehrává v post-apokalyptickém světě, tzv. Boží kontinent, kde lidé bojují o přežití proti temným silám a jejich armádami jiný svět. Interiér je ve fantastickém světě plném temné stíny, kde zlí čarodějové a svatý není v rozporu s sebou, je stále nebezpečnější.

Budete Shadowland hrát a vstoupit do království Mistra, který vytvořil století brána - portál schopen provádět prostorově-časové výlet na různé věkové kategorie. Budete mít možnost vyhrát východní a západní historii Shadowland hra, přijmout pomoc legendárních hrdinů a najít ztracený poklad dále rozšířit možnosti vaší armády, říše, a branou zpět století zpět domů.

Legendary Heroes - slavní hrdinové King Leonidas 300 Sparťanů u Thermopyl, Čingischána, Král Artuš a dalších známých osobností.

Každá aliance Shadowland Hra má vlastní symboly, kolektivní podíly zdrojů, modernizace technologií, personálního řízení a dokonce i plat / mzda systému.

Když se dostanete na úroveň 10 v Shadowland on-line Kontinent se zjevuje Boží k tobě, spojenectví vznikají, a začnete se podílet na vytváření své vlastní armády s velkými skupinami v čele s vámi.

Objevte svět prostřednictvím migrace Shadowland on-line. Jestliže se přestěhujete z malé oblasti ve velké oblasti v dobytí, najdete si nový ekosystém, plné hradů, nepřátele, spojenectví.

Také Shadowland Online vám umožní vytvořit kmeny. V bitvě, oni považují za největší vítězství na počest jejich života. Jejich touha po moci a těžkých zbraní jim umožní být statečný a impulzivní v bojové hře Stín pozemek na nline . Mohou dokonce integrovat temnou magii ve své praxi, ale bude zdrženlivost, morálku a zodpovědnost.

Herní Stín pozemek na nline rovněž zobrazí žoldáky. Jejich život byl vždy kočovný, takže jsou nezávislé a mobilní zobrazení.

Diamanty ve hře Shadowland Online - zdroj, který může být použit k odstranění doby chlazení na nákup další příkazy pro výstavbu, a také získat vzácnou zařízení prostřednictvím expedici. Jsou jediným zdrojem cena Shadowland Online . Diamanty Shadowland hra liší od peněžních darů, protože se můžete dostat pouze diamanty, platí za ně s reálnými penězi, výherní soutěže, nebo misí vyhrát chrám v aréně, nebo prodávat zboží v aukci.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more