Záložky

Rostoucí Města

Alternativní názvy: Rostoucí Města

Herní Rostoucí Města - browser strategie založená navrženy tak, aby stavět města. Simulace činnosti opatření poskytuje hráčům možnost dát Rostoucí Města on-line a jejich nápadem vlastní představy o zlepšení městské infrastruktury. Na jeho činnost a poskytují slušnou životní úroveň obyvatel svého města, určitě vyhraje respekt a být slavný moudrý majitel. Virtuální opatření začnou své povinnosti, aniž by první vyčerpávající volební kampani, že nemusí být nervózní dost hlasů ke krmení lidí a nesmyslné sliby. Ne, není tam žádné místo prázdných slov! Musíte dokázat sami v praxi a splňují vše, co slibují politici v reálném životě. Souhlasím, že to není jen přemýšlet o tom, jak by to udělal, jak by se výpočty, jak se snaží, aby splňovaly požadavky davu. Péče o svých lidí, nebudete zlobit. Bystrý a chytrý stratég může stát skutečným magnát někdo bez nepříznivých dopadů.

Chcete-li ukázat, co můžete udělat, jít do herní stránky, kde čeká Rostoucí Města registrace. Play Rostoucí Města z libovolného počítače, který splňuje tyto parametry

  • OS Windows
  • Procesor 800 MHz Intel Pentium III
  • Kompatibilní s DirectX 9. 0 audio a video karta
  • Minimální RAM 1 Gb
  • 2 GB volného místa na pevném disku
  • Vysokorychlostní připojení k internetu

Připojte se do hry Rostoucí Města projít pod kontrolou území, po zadejte uživatelské jméno, heslo, e -mail, datum porodu a souhlasím s pravidly projektu. Kromě toho se navrhuje předplatného zajímavé novinky držet krok s různých aktualizací.

Začít v malém a věří, že v průběhu doby, může být hrdý na své úspěchy. Začátek bude úspěšnější, pokud Rostoucí Města hrát začínat Starter Kit, který se prodává v hlavním menu "City Hall." Je třeba poznamenat, že cena je cenově dostupné, takže se nemusíte popírat sami sebe. Nebojte se zdánlivých problémů. Určitě vyrovnat nejen s výstavbou obytného komplexu, ale bude stavět veškeré potřebné vybavení pro výrobní účely, zábavních zařízení a další typy budov. Pokračování na rozvoj infrastruktury pro malé město se obrátil na obrovské metropole! Čím vyšší je úroveň rozvoje, tím více budete mít obyvatelé. A počet lidí, plnění do pokladny prostřednictvím daní a jiných poplatků faktoru závisí na prosperitě. Tento vztah je logické a prospěšné pro obě strany. Bohatší než vy, tím více vyhlídky a příležitosti k plnění svých povinností kvalitativně správce.

Naučte se, jak investovat peníze. V průmyslovém odvětví by měla být uvedena do provozu v pily, farmu, cihelnu, pekárna, pivovar. Energie komplexní a dopravní systém také vyžaduje investice. Pozitivně ovlivňují státní finance obchodních vztahů s ležící v blízkosti města. Spolupracovat s dalšími opatřeními pro zapůjčení ekonomiky, a to prodejem svých výrobků a získávání potřebných věcí nabízených sousedy.

Hrát hru Rostoucí Města nemožné bez prostředků. Například, lidé potřebují takové potraviny jako brambory, rajčata, obilí. Deska je potřeba pro stavební, dřevěné krovy, desky, dlaždice, cihly. Postarejte se zásob zdrojů, které vaše plány by mohly být realizovány bez problémů!

S ohledem na vzhled města, stojí za to poznamenat, že v průběhu času výrazně mění. Koneckonců, pokud zpočátku k dispozici pouze jednoduché konstrukce, s časem, můžete přistoupit k výstavbě luxusních budov. Mimochodem, to vše musí nejprve získat stroylitsenziyu, a pak se dostat do práce.

Rostoucí Města on-line vám umožní provádět různé činnosti. Pro tento účel by měla být přední plocha, která, stejně jako všechno ostatní, vyžaduje být v dobrém stavu. Během akce se můžete dostat dobré odměny, a to, dvojnásob potěšen.

Tackle fascinující zábavu teď. Získat zkušenosti, aby se stal skvělý manažer a jen skvělý hostitel. Vám hodně štěstí a dobrou náladu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more