Záložky

Panzar

Alternativní názvy: Panzar

Game Panzar - návykové MMORPG online hra s velkým bojový systém a role-playing složkou. Objevil se v této originální akční díky k firemní síti NETA Panzar Studio. Vývojáři udělali vše pro to, aby uživatelům prezentovat projekt, ve kterém oba nejlepší tradice respektované internetové hry, a je zde prostor pro nové položky úplně zajímavých pozornost těch, kteří začínají hrát Panzar. Pokud máte rádi závratnou dobrodružství, schopnost provádět výkony v arénách, nebezpečnou cestu prostřednictvím různých místech - Panzar on-line na vaší chuti!

Abyste se stali obyvatelem neuvěřitelně krásný svět musíte Panzar registraci. Chcete-li to provést, musíte zadat v několika oblastech zvláštní formy. Poskytnout informace, jako je vaše e-mailové adresy a hesla. Poté, opište kód z obrázku a zadejte požadovaný řádek promo kód. Poté klikněte na tlačítko "Dokončit". Nezapomeňte, že registrace Panzar hra sama o sobě je důkazem toho, že souhlasíte s Podmínkami užívání. Vytvořením účtu, můžete snadno stáhnout klienta. Samozřejmě za předpokladu, že počítač splňuje tuto minimální konfiguraci:

- Operační systém Windows XP / Vista / Seven;

- Procesor Inter jádra 2Duo 2. 4 GHz

- Karty Nvidia GeForce 8800/Radeon HD3870 512 MB

- 2 GB RAM;

- Volné místo na pevném disku 4GB

Stepping na fantastické zemi, musíte zvolit rasu a třídu, která nejlépe odpovídal vaší osobnosti. K dispozici jsou čtyři závody a osm odpovídajících tříd. Pro skřety jsou berserkers a tanky na lidi - Paladins a inkvizitoři, do trpaslíci - zařízení a inženýrů, a elfů - mágů a čarodějů. Každá postava ve hře má své vlastní jedinečné schopnosti. Na bojišti, každý hraje roli. Nicméně, tam jsou základní vlastnosti, které jsou obdařeni všemi znaky ve větší či menší míře. Tento zdravotní stav, dovednost, rychlost útoku, mana, energie, pohonné jednotky a další. Mezi kontrakcemi, budete se zabývá čerpání své dovednosti a zlepšit efektivitu brnění a zbraní.

S ohledem na předměty, které mohou být použity ve hře, hlavní role, samozřejmě, hraje zbraň. Je rozdělena do blízkého i vzdáleného okolí. Navíc, každá třída má schopnost používat některé zbraně. Armor nepochybně jsou také jedním z hlavních prvků, z nichž by se měl starat při přípravě na bitvu. Chcete-li to provést, navštivte kovárnu nebo obchod. Více Panzar hra nabízí možnost užít si různé lektvary, amulety, runy a dokonce i šperky.

Hra se odehrává na prostorných místech. Noční pekelné zemědělci Bay sněhuláci, mlha etapa, lapače meteority Citadel alchymisty Orc Bouda, pevnost kanibalové Quarry trpaslíci chrám orky Arena válečníky a Siege of Fort bažiny - to jsou místa, která musí jít do každého, kdo vzal hru Hra Panzar. Na své cestě tam bude spousta zajímavých hádanek, nad nimiž budou muset rozbít hlavu, stejně jako nejpamátnější questu úkolů, které bude vyrovnat se silou pouze tučně a asertivní.

Aby bylo možné úspěšně realizovat naše plány, je lepší získat podporu přátel. Panzar mnohem zajímavější hrát, být statečný částic komunity. Za prvé, bude to jednodušší vyhrát s nepřáteli, a za druhé, ve svém volném čase se můžete bavit duševní klábosení.

Přejít přes úroveň po úrovni, objevovat nové aspekty ohromující herním světě. Čím vyšší úroveň, tím větší bude vaše síla a sláva využije roste rychlostí zvuku. Kromě příjemné chvíle při dobytí každé další úrovni je dárek v podobě nové talenty, které navštívíte oltář, můžete vyvíjet a transformovat do dosud nepřístupných dovednosti. Nenechte se zastaví! Vaše úsilí bude neprojde nadarmo! Radost z vítězství nad mocnými nepřáteli - nejlepší odměnou pro každého bojovníka! Cítit chuť vítězství, je to s použitím Panzar on-line! Ať štěstí vám přeje svým úsměvem

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more