Záložky

Nova Raider

Alternativní názvy: Nova Raider

Nova Raider on-line - browser-based multiplayer role-playing game je fantastický volný modelu. Aktuality MMORPG vyvíjet v reálném čase. Jen si představte sami sebe v roli rozsáhlých galaxií chybující pilot, který běží od raidu ennemy doufat, že se uniknout a najít svou domovskou planetu vůbec. Jak pak by měl být příjemný návrat do objetí matky-planety a pocit, že jste konečně našel svůj domov. Ale tak dlouho, jak dlouho dokážete balancovat ve stavu beztíže ve své vesmírné lodi a před mnoha nebezpečných dobrodružství, které mají projít. Všude tam, kde jste si nechali kurz, nepracuje s piráty uniknout setkání a ohavné příšery. Ale po zuby ozbrojení, takže veškeré úsilí na zlepšení vaší lodi a s podporou lidí, jako jste vy a poutníků, dostanete všechny šance, aby se dospělo bezpečně k cíli. A nechat to být neuvěřitelné cenný, ale pak jste dvojnásob ocenit jedinečné štěstí být doma!

Chcete-li hrát hru, kterou potřebujete k Nova Raider počítač průměrnou konfiguraci a připojení k internetu. Tvůrci se snažili, aby projekt k dispozici pro uživatele, tak zásadně nadhodnocené požadavky na systém. Vše, co je zapotřebí, aby se ve virtuálním vesmíru - tento Nova Raider záznam. Kromě toho, tento proces je poměrně jednoduchý. Připojte se do hry Nova Raider vyžaduje plnění takové oblasti, jako uživatelské jméno, e-mailovou adresu, heslo a výběr serveru. Měli byste si být vědomi toho, že vytvoření účtu, čímž se potvrzuje přijetí dohody o uživatele.

Tak, jak hrát Nova Raider, potřebujete loď, uděláte svůj výběr ještě na začátku. Takže, vám bude nabídnuta následující typy prostorových jednotek: Balanced (planeta), R aider (Hotovo), Tank (obrana), Support (hojení), Trader (obchod). Každá loď své specifické schopnosti, které odpovídají určení. Myslíš, že to, co se vám bude líbit dělat a vyberte požadovanou možnost.

Nova Raider online hra nabízí různé varianty spustitelných akcí. A vy se vstoupit do brutálního boje a bránit proti tíživý monstra a provádět obchodní transakce, a sbírat cenné zdroje, a podílet se na speciálních operací, a snažte se ujít důležité události. Události jsou různé aktivity. Například, Halloween, Vánoce, atd. § Facebook uživatelé k dispozici, aby přispěly k činnosti s názvem "New Star Raider». A kolik questy vařené hra Nova Raider! Nadcházející družstvo úkol není nemožné soschitat. Klíčem k úspěchu - spolupráce s ostatními hráči. Po společné úsilí vyžaduje nejen příchod mise, ale zúčtování s all-mocných bossů. Týmová hra je optimální v tomto nepředvídatelném světě.

Uživatelé mohou mít možnost koupit hvězdu v bance v sadě. S tímto koupi bude mít řadu bonusů, což samo o sobě usnadňuje náročné úkoly.

Hra má mnoho možností, jak vydělat. Budeme vytvořit jednu z nejvíce užitečných příkladů. Někdy se stalo ve vesmíru rozkoly a časem portály jednosměrný pronikavosti všechny příšery a červy. A za zabití červa, jakmile se dostanete pět hvězdiček. Dobrodružství nebezpečné, ale výnosné!

Protože se zavazujete Nova Raider hrát, budete muset neustále sledovat stav lodi. Vskutku, zlepšení šance na výhru zvýšit. Každá sonda má CPU. Zlepšuje tvorbu a podporu poškození drone. Také tam jsou ukazatele uvorotlivosti (kolik raket zaměřených na míjíte), přesnost (vaše záběry, které se dostanou do bodu) a kritické šance (pravděpodobnost kontaktní kritického úderu). Critical strike zase naznačují, že nepřítel dostat dvakrát tolik škod, než z běžných snímků.

Chcete-li dát hráčům motivaci, existuje celý systém hodností a hodnocení. A jen na sebe, závisí na tom, jaké místo to bude zabírat. Tvůrci péči o vaše pohodlí. Mini-mapa a globální mapa světa je dobře promyšlený a jasný. Přechod z jednoho do druhého, není problém.

Vážení hráči, pokud máte dlouhé táhne EVA a neovladatelné touha vést aktivní životní styl neumožňuje sedět - tato hra je určitě vaší chuti! Zkuste si to sami! Hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more