Záložky

Nightbanes

Alternativní názvy: Nightbanes

Radujte se fanoušky deskových her, protože hra Nightbanes - to je další nápadem německých vývojářů, ihned po registraci vám dopravu na úžasné a vzrušující svět stolní karetní hry. Krásný design, skvělá hratelnost, stejně jako každý desková hra, to nemůže, ale způsobit inspirovat obdiv a ne na dlouhou dobu. V Nightbanes on-line již shromáždil spoustu hráčů ze všech koutů světa, a vy jste ve spěchu se připojit k armádě kasina hráčům!

Hlavním bodem hry, samozřejmě, vyhrát! Budete muset sbírat karty v ruce. Se sešlo více než 300 karet, můžete vytvořit balíček. Zde pak vstoupí do aktivního nepřátelství s ostatními hráči, pro vás, samozřejmě, boje by měl skončit jen vítězství!

Chcete-li spustit hru, stejně jako v mnoha dalších on-line her, Nightbanes Registrace je povinná. V tomto okamžiku ve hře, tam jsou jen dvě dispozici rozhraní designu jazyk: němčina a angličtina, nějaké plány na přizpůsobení hry pro ostatní, rusky, například uživatelé, kteří ještě nejsou známy. Takže, vyberte jazyk, který se alespoň trochu rozumět a důvěřovat své intuici. Zjednodušeně řečeno, ovládání hry je jednoduché a intuitivní, aby pochopili, že je docela jednoduché.

1. Pro registraci klikněte na tlačítko v centru kaštanové obrazovky «Konto Erstellen».

2. Před otevřením registračního formuláře v pravém horním poli, který volal «Kontoname», budou muset zaznamenávat své herní přihlášení.

3. V dalším řádku, který se nazývá "Email-Adresse» bude muset zaregistrovat adresu vaší aktuální e-mailovou adresu.

4. V řádku «» Passwort, jak můžete hádat, budete muset zadat své jedinečné heslo pro přihlášení do hry. Nejlepší ze všeho je, jestli to je tak spolehlivá, jak je to možné, takže můžete bez obav hrát hru Nightbanes, beze strachu, že útočníci budou moci zaseknout váš účet.

. 5. Chcete-li zkontrolovat systém by mohl být rozšířen, budete muset zaškrtnout frázi «Geschäftsbedingungen gelesen ...", což potvrzuje, že souhlasí s podmínkami služby.

6. Přejete-li si dostávat korespondenci ze správy systému, můžete si dát ptáka před «erhalte Informationen", pokud si nepřeje dostávat náš newsletter, ponechte pole prázdné.

7. Dokončení a ověřování vše stiskněte červené tlačítko «Konto Erstellen».

Během hry budete muset dokončit questy a úkoly navrhované. V Nightbanes můžete hrát tři hlavní kategorie karet:

1. Které mají po ruce.

2. Které mohou zlepšit kartu.

3. Je nutné zlepšit palubu.

Tato hra je určitě apelovat na všechny fanoušky deskových her. Teď hrát svou oblíbenou hru byste nemuseli čekat na přátele shromažďovat, pouze budete muset jít na stránky - zde čekají stovky dalších nadšenců, jako jste vy! Co je důležité hrát Nightbanes zdarma, tak proč nevyužít příležitosti?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more