Záložky

Legends of Kung Fu

Alternativní názvy: Legends of Kung Fu

Legends of Kung Fu on-line hry - zdarma klient fantastická hra, jež v duchu čínského jemné romantiky. Je to svět, kde je váš stav určuje schopnost osvojit starověké bojové umění. Respekt pro obyvatele světa závisí na schopnosti prokázat své dovednosti. Protože každý chce zlepšit své bojové dovednosti, hra Legends of Kung Fu nabízí školení v různých školách, které vyučují základy bojových umění. Kromě toho, není nutné zadávat a zůstat až do konce pouze jeden z osmi škol. Je zde možnost využít všech škol současně. Hlavní věc, že ​​se vám podařilo zvládnout techniky interakce a naučil se, jak je používat v situacích, které vyžadují. Jak rychle se naučíte údery, bloky a finty závisí na míře talentu a vynalézavosti. Každý, kdo přichází s touhou po slávě přeplněné srdce má šanci na úspěch! Dále můžete očekávat velké věci!

Chcete-li stáhnout bez problémů Legends of Kung Fu, zkontrolujte předem v souladu s počítači v minimální systémové požadavky: OS Windows XP / Windows Vista / Windows 7, Pentium4 procesoru 2. 4GHz nebo ekvivalentní; GeForce6600 128 megabajtů grafická karta nebo ekvivalent, RAM 1 GB, volného místa na pevném diske10 GB, připojení k internetu alespoň 1 Mb / s.. Před stažením klienta, musíte Legends of Kung Fu registraci. Vytvořit účet není těžké. Musíte vyplnit v několika oblastech: uživatelské jméno, heslo, znovu zadejte heslo. Zkontrolujte také, zda v hra vyžaduje, abyste potvrzujete souhlas s projektem. Na druhou odpovědný za přihlášení k odběru novinek, klíště je výchozí. Vzhledem k tomu, že se předpokládá, že nikdo nebude vadit, že vždy a všude dobře.

Zahrajte si hru Legends of Kung Fu můžete začít s výcvikem v jedné ze škol. Ale pak si můžete přidat znalosti a v jiných školách, přičemž v úvahu, že a jsou také vybrané oblasti prodejní. Tam jsou takové školy jako stráží života, žebráků, Wudang, vědce, Tan, blažené, Emei, Shaolin. Na druhé straně, z nichž každá obsahuje tři styly. Celkem můžete trénovat více než 10.000 zařízení. Kdybyste byli schopni to všechno strávit!

Kromě toho, že postava bude zlepšit jejich bojové schopnosti vybrat a povolání. V tento problém stále demokratický. Rozdělená povolání, čtyři druhy:

- Hornické povolání (farmář, rybář, horník, apod. )

- Řemesla (kovář, krejčí, kuchař, atd. )

- "Kulturní" (hudebník, kaligraf, atd. )

- "City" (kartářka, žebrák).

Pokud jste dříve vybrali povolání z nějakého důvodu nebyl rád, že může být změněn bez problémů.

Stojí za zmínku, že v Legends of Kung Fu on znaky jsou obdařeni schopností využívat energii Qi, zaútočit na nepřítele na dálku (bezkontaktní bitva), použití zbraní, jakož i schopnost chránit sami bez vaší přítomnosti (umělá inteligence). Na základě dostupných zbraní, můžeme říci, že rozsah je opravdu impozantní arzenál. Proč jen tam! A hole a meče, a nauchaki a meče a řetězy a mnohem více. Kromě toho, že je možné, aby modernizaci stávajících zbraní. Z toho všeho vyplývá, že možnost, že charaktery jsou téměř neomezené! Usilovat o vyrovnání a brzy sklízet plody své práce!

Play Legends of Kung Fu budete se těší vynikající vyvinuty různé systémy. Koneckonců, PvP a ekonomický a sociální systém v detailu promyšlený a vyvážený. Navíc obrovské množství questů pomoci porozumět mechanismu hry, a zároveň vydělávat cenné věci. Souboje ve hře jsou one-on-one mezi malými skupinami a hmotností. To vše budete muset jít! Ale ne pro nic za nic, že ​​jste honování své dovednosti ve speciálních školách! Společenský život dává uživatelům radost z komunikace s sebou, možnost výměny darů a legrační svatbu, i když budete mít štěstí setkat se s jeho polovinu. Ekonomika zahrnuje transakce a obchodní vztahy. Herní měna je rozdrcen stříbro nebo pevný stříbro. Ale můžete koupit za pravé zlato. Jeho použití nabízí několik výhod.

Start legendy kung-fu hrát teď! Proč dát tak vzrušující zážitek později? Flexibilita děje a diverzifikace uspokojí i ty nejnáročnější. Vezměte maximálně života! Užijte si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more