Záložky

Irod

Alternativní názvy: Irod

Irod on-line - prohlížeč-založené sociální strategická hra, která úspěšně kombinuje historické okamžiky a fantastické prvky. Děj se odehrává na kontinentu Boha, kde síly dobra a zla, proti sobě stojí. Vaším hlavním úkolem - bojovat proti temné armády v čele s Herodem. Chcete-li očistit zemi od zla, můžete si vzít na pomoc legendárních hrdinů z různých dob. Přechod z jednoho období do druhého přes světské brány, můžete najít a přilákat armádu velkých mužů smyslyaschie ve válce. A z toho se zvyšuje vaše síla a vliv se šíří! Play Irod - prostředky, aby se zapojily do rozvoje města, cestování v čase, k účasti na velkých epických bitev, najít spolehlivé spojence a dělat dobré skutky ve jménu světlé budoucnosti lidstva. Použití zbraně a kouzla, s cílem dosáhnout hlavního cíle. Asertivní být pouze schopni dosáhnout úspěchu a stal významnou osobností!

Ponořit se do vzrušujících dobrodružství, k registraci do hry Irod. Vytvořením účtu, musíte vyplnit formulář s těchto oblastech:

- Jméno,

- Heslo,

- Opakujte heslo;

- E-mail

- Bezpečnostní kód.

Po zadání požadované informace, prosím, zaškrtněte potvrzení, že přijetí těchto Podmínek a odvážně stiskněte tlačítko "Odeslat". Není se čeho bát, že konfigurace vašeho počítače nebude vhodný pro hraní. Systémové požadavky jsou opravdu minimální. Pokud máte připojení k Internetu a moderní webový prohlížeč, můžete si vychutnat jednu z nejzajímavějších virtuální zábavy.

Registrace Irod jste se zákonnou cestujícího mimořádné světě, a teď budete muset začít své povinnosti. Za prvé, starat se o rozvoj města. V prvé řadě je třeba zlepšit radnici na úrovni 10. Tím bude zajištěna možnost připojit jeden ze tří zemí. Také jiné typy stavebních banky, obchod, stodole, pokladnice, domácí, kováren potřebují vaši péči. Mohou být zlepšena zvýšit potenciál, který hru, která byla původně položen. Za druhé, musíte projít bránou věků najít hrdiny a přimět je k boji v řadách vaší armády. Narazíte na takové slavné osobnosti jako Scipio, Mardonius, Leonid, Hannibal, Král Artuš, Spartakus, Merlin, doktore, Pompey velký, Attila Hun, Čingischána. S největší pravděpodobností jste slyšeli o svých hrdinských činech, a není třeba vysvětlovat, jaké výhody může přinést takové zkušené bojovníky. Za třetí, jistě potřebovat razdobyvat kamenné částice St Eloi. S jejich pomocí můžete volat o pomoc a výše uvedené znaky. Eloy sbírat oblázky mohou být v různých místech a dobách. Snažte se nevynechat nic, a vzhledem k úspěchu! A konečně čtvrtý - bojový, bitva o městech a regionech. Musíte nemilosrdně zničit temné bytosti, které usilují a obtěžovat lidi. Zachytit kontinent od zlého Heroda. Rozvoj, se dostanete do bodu, kdy máte přijít k sevřením s ním v Abisalle. Volané během herní zážitek vám pomůže porazit nenáviděného nepřítele.

Chcete-li hrát hru on-line Irod musíte zvolit jeden ze stávajících závodů. Pro ni na konci a bude patřit. Obyvatelé, kteří jsou ochotni postavit se proti zlu smrti jsou rozděleny do následujících závodů:

- Union Tribe (statečný, diskrétní, vysoce inteligentní, ne ustupovat ze svých cílů, a může používat těžké zbraně a vyhledat pomoc černé magie)

- Říše šlechticů (spravedlnost milující vlast obránci, kteří jsou známí jako Noble)

- Spojené Mercenaries (kočovných kmenů, kteří se domnívají, že mohou osvobodit lidstvo od invaze a je připraven bojovat i na moři a na pevnině).

Online hra Irod doporučuje monitorování Bojová úspěchy a prestiž. Je to docela důležité aspekty, které určují svou pozici v herním světě. Také je potřeba ušetřit peníze. Existují dva druhy měny. Gold častější než diamanty, který je k dispozici pomocí dalších funkcí. Musíte doplnění zásob tohoto důležitého zdroje jako potravina. Bez ní ani tvořit, ani udržet armádu. Mimochodem, pokud jde o vojáky, tím více jejich počet je pod vedením - lepší. Obrovské silná armáda - základem bojové síly. Takže, jděte do toho, protože všechno, co je ve vašich rukou!

Irod hra bude mnohem pohodlnější jako aliance. Pokud máte pocit, že moc je hlavní, vytvořit si vlastní alianci. V opačném případě se připojit k již existující. Společně s přáteli, se žádné zkoušky vyděsit vás! Rozbalit ovlivnit jeho potěšení!

Irod hra je na vás čeká a je připraven dát dobrý dojem! Přidej se - a nikdy nebudete litovat! S zábavné a zajímavé a obohacující! Nechte uvědomil všechny své plány!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more