Záložky

Imperion

Alternativní názvy: Imperion

Herní Imperion je nová masivně multiplayer online browser-based strategie, která odkazuje k žánru sci-fi. Prostor bude pod kontrolou, pokud budete hrát hru Imperion! Vydejte se na tajemné rozlohu neomezeného prostoru pro zotročení nových planet. Imperion hra nabízí jednu ze tří závodů, se kterou začíná cestu ke konstrukci jejich vesmírné impérium. Imperion hra je tak pěkné, protože strategie má vynikající grafiku a úžasné hry.

Předtím, než hrát Imperion, ujistěte se, že váš počítač splňuje minimální systémové požadavky, jako jsou: frekvence procesoru - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB.

Registrace Imperion nebere moc času a snadné:

1. Na hlavní stránce, vyberte položku "Play zdarma»;

2. Zadejte název vašeho charakteru;

3. Zadejte bezpečné heslo a potvrďte jej;

4. Zadejte e-mailovou adresu,

. 5. Vyberte «Registrace».

Imperion hra je sci-fi strategie. Budete bojovat o rozšíření své intergalaktické říše a nadvlády ve vesmíru. V Imperion on-line, budete muset použít strategii schopnosti zlomit odpor ostatních hráčů a kontrolu prostoru. Imperion hra vám poskytne planety a počáteční dodávku 3 zdrojů - krystalů, kovů, tritium (pro titánů) nebo deuteria (ostatní závody), stavebnictví a malou kapacitou elektrárny. Ty jsou vyzvány, aby si zacvičit na školení questy Imperion online. V budoucnu budete moci zvýšit produkci energie a surovin, procesu, asteroidů a komet, stavět různé budovy, vytvořit prostor flotilu k boji s protivníky, kolonizovat planety game Imperion. Imperion Hra nabízí hrát za jeden ze závodů: The Titans, Terran a Xena. Xena - je bojovný, nepřátelská rasa Titánů. Při vývoji na základě genetického výzkumu a vítězství není mazaný nebo technologie, a množství. Fleet Xenia Imperion on-line postavena paralelně a mnohem rychleji než ostatní rasy. Pouze tento závod můžete vytvořit strukturu "mozek", který umožňuje nepřetržité monitorování planety soupeře. Na tvorbě hry Imperion kosmodromu mají k dispozici 40 loďstva, na rozdíl od jiných Jejich strategická hra Imperion jednoduchá: útok - je nejlepší obrana! Titans - je nejstarší a nejmoudřejší lidé, obránci hry Imperion. Mají vlastní pokročilé technologie, mají přísný kodex cti, aby přátelské vztahy v rámci závodu. Na Titánů Imperion on-line mají dvě funkce: Planetární štít a Portal. Mohou ukládat přebytečné energie v akumulátoru, a mohou být použity pro jiné zdroje. Titáni bojovat s představiteli své rasy jen na lodích "Korzár" v herním Imperion, útoky jsou úplné překvapení nepřítele. Tento závod se vyvíjí po dlouhou dobu, má nízkou míru stavby lodí a vyšší cenové výzkumu bojové flotily, která je kompenzována vysokou technologií a dobrou ochranu v Imperion online. Terran - mladý závod, který zaostává v oblasti technologií a získal postavení ve vesmíru v důsledku hry Titans Imperion. Tento závod se přizpůsobí novým podmínkám. V herním Imperion ne v místní měně, takže budete uzavírat vyměnit. V Imperion hře nebudete nudit, protože hráči mohou chatovat na fóru nebo přes in-game mailu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more