Záložky

Goodgame Farmer

Alternativní názvy: Goodgame Farmer

Goodgame Farmer on-line - browser multiplayer hra s legrační karikatury grafiky. To je pozitivní svět, kde můžete zažít spoustu pozitivních emocí. Pokud se napínat městského shonu a nedýchá, je čas vrhnout se do virtuální reality, jít zpátky do rozlohy zemědělské půdy, kde je hladký tok života uklidnit jakékoliv, i nemožně rozbila nervy. Správa hospodářství a jeho rozšíření hranice majetku, máte pocit, plné obyvatele fantastický vesnici. Začal hrát Goodgame Farmer , vy sami se rozhodnout, kdy a kolik do práce, a když se jen tak ležet na trávě polí a opalovat se. Ale i v hodinách tvrdé práce, nebudete cítit žádnou únavu! Poté, co tento proces bude velmi vzrušující!

Zahrajte si hru on-line Goodgame Farmer může být kdokoliv a nemusí mít počítač s vysokým výkonem. Průměrné požadavky na systém, aby projekt k dispozici. Normální dělá a připojení k internetu - to je vše, co potřebujete ponořit do pohádky. Připojte se do hry Goodgame Farmer , aby vás legitimní uživatele a zúčastnit se hra může být v každém vhodném okamžiku. Vedle průchodů Goodgame Farmer Registrace je velmi jednoduchá. Zadejte e-mailovou adresu, vytvořit heslo a zaškrtněte potvrzuje svůj souhlas s pravidly. Nyní se objeví svět nejchladnější zemědělci před vámi v celé své kráse!

Tak, co bude majitel farmy? Budete se a orat svá pole, a zasadit stromy a rostou různé užitečné rostliny a chov zvířat, a, samozřejmě, sklízet plody své práce. Zeptejte se, jaký druh kultury je na skladě? Ano, velmi! Například, banány, švestky, citrony, třešně, pomeranče, jablka, olivy, atd. atd. Budou také pečovat o rozšíření zemědělských a modernizaci všech procesů, zlepšení podmínek mazlíčky. Jak hra Farmer především sociální, důležitým bodem je vztah se sousedy. Koneckonců, můžete mezi nimi jak dělat nepřátele a najít skutečné přátele. Naučte se, jak spolupracovat, a úspěch je zaručen pro vás. Stojí za zmínku, že ti, kdo se Goodgame Farmer hry, možnost soutěžit ve úspěchy lidí z mnoha zemí. Máte zájem hrát hráčům po celém světě!

Nebojte se, že budete nahromadí na mnoho věcí najednou, a vy nebudete vědět, jak se s tím vyrovnat. Ačkoli hra Goodgame Farmer a vyžaduje se účastní na tolik aspektů, ale ona je velmi loajální k začátečníkům a dává čas, aby si. Zpočátku budete jednoduchý návod, se kterým jste a naučit se základní kroky. Poté, co všechno jde jako po másle: na výsadbu klíčky, sklizeň, obchodování na trhu, odnést legitimní zisk. Obchod ve hře má zvláštní místo. Je to prostřednictvím procesu prodeje a nákupu uděláte prodeje svých výrobků a získat vše, co potřebujete pro další rozvoj. Mimochodem, to bylo na trhu a budou s větší pravděpodobností k interakci s ostatními hráči. Tak si nenechte ujít příležitost přizpůsobit jejich přízeň pro sebe! Market - to je také místo, kde můžete získat práci vykonávat. A pro ně dobré jsou splatné náhrady. Můžete si vydělat nějaké peníze a pomáhat ostatním zemědělcům. Pro svou práci, někteří hráči jsou ochotni zaplatit farmadolarry. Avšak nesnažte se být smutný, že po celou dobu musí Roach. Když dosáhnete určité úrovně rozvoje a bude dost bohatý na to, aby zaplatit za práci někoho jiného, ​​a bude využívat služeb žoldáků samotných.

Na trhu je obchod ve hře. Nabízí všechny druhy rostlin, živočichů, hnojiva, staveb, které mohou být převedeny na statku, a dokonce i obrovský výběr dekorací. Počet věcí, které bude mít, je přímo úměrná úrovni. To znamená, že čím delší je hra, jistější pocit v této zábavné světě.

V neposlední řadě je třeba říci, že hra Goodgame Farmer má řadu užitečných funkcí. Například, konverzace, galerie farma, kupovat dárky, společné problémy a další osobní deník. Přesvědčte se sami v této skvělé on-line produktu. Zklamání není ohrožen! Užijte si a nechat vám všem štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more