Záložky

FireStorm

Alternativní názvy: FireStorm

FireStorm hry - vzrušující on-line střílečka, která vyžaduje použití taktiky. Komplikované balistika, vysoký pohon, moderní systém PvP poskytnout uživatelům smysl pro realitu. A možnost přepínání režimů z první a třetí osoba hry vám umožní vybrat si styl, který je vhodný pro vaši osobnost. Zde budete moci ovládat spiknutí, těší vzrušující dobrodružství. FireStorm on-line hra má mnoho výhod, které ji odlišuje mezi podobnými projekty. Lakonický jednoduché rozhraní, původní rozhodnutí mmo-lokalizace všestrannost zvuku impozantní velikosti karet v různých místech a v přístupném arzenálu - to vše a mnoho dalších výhod může dobýt i ty nejnáročnější uživatele.

V případě potřeby, můžete si stáhnout a nainstalovat herní klient, ale registrace je nutná v herním Firestorm stejně. Tento jednoduchý proces, který, stejně jako všechno v tomto projektu je navržen tak, aby přilákat, spíše než odpuzují hráče. Zadejte svou e-mailovou adresu (aka login) a vytvořte heslo - to je vše, co vyžaduje, abyste se zaregistrovali bouři. No, že hra byla pracoval správně, nezapomeňte, aby se ujistil, že váš počítač splňuje minimální požadavky na systém, takže

- Instalovaný OS Windows XP SP 3 a novější;

- CPU Intel Jádro 2 Duo 1. 8 GHz nebo podobný AMD ,

- Grafická karta podporující DirectX 9c,

- Nejméně 1024 MB RAM;

- 2 CZ volného místa na pevném disku;

- Nastavení Microsoft. NET 3. 5. SP1 Framework.

Stáhněte si hru, můžete hrát zcela zdarma bouři. Také zde existuje svoboda jednání. Můžete zachytit boky nepřítele, zničit nepřátelské bojovníky, a zajistit skutečnou sabotáž. FireStorm obrovské mapy on-line vám umožní zúčastnit se bitvy najednou 64 hráčů. Než budete vypadat jako živý obraz masových bojů. No, kde najdete to nejlepší způsob, jak zvýšit adrenalin v krvi?

Zvolte, jak chcete, aby vaše postava hrát bouři. Čtyři jiná třída. Je to inženýr Assault, Sniper a Medic. Hero správně rozvíjet, účastnit se různých bojů a sledovat zajímavou misi. To vše přináší zkušenosti a umožňuje růst. Na výkon a vzhled bojové vliv na úspěšné provedení každého úkolu. Koneckonců, nikdo nebude mít své právní Awards! Bleed svého hrdinu a obdařena jedinečnými schopnostmi. Stojí za zmínku, že hra má talent strom, který může proměnit obyčejný voják v super hrdiny.

Pěkné, že výběr zbraní je široký. Zde najdete téměř všechny druhy moderních vojenských zbraní. Kromě toho je systém modulů umožňuje modifikovat jakoukoliv zbraň. Udělejte si čas pro nastavení granátomet nebo laserový zrak. Koneckonců, bude to mít mnohem větší šanci na výhru.

Staňte se nejlepší z nejlepších! Vezměte si správnou pozici ve hře žebříčku. Prokázat závist všech vašich dovedností. Soutěžte o zdraví a mají radost, jak se dostat hodnotné ceny!

Důležitým prvkem je týmová hra. Jak se říká, že je bezpečnost v číslech. Takže připojit klanu, můžete dosáhnout mnohem více. Vedle sebe, nemůžete účastnit klanových válek, ale spolehlivé spolupracovníky - právě! Najděte své přátele a vytvořit komunitu, v níž se hrát hry online FireStorm je zábavné a pohodlné.

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte a obraťte se na podporu skupiny. Zde jsou odpovědi na vše, co vás zajímá. Navštivte ruský herní server - a budete rozumět, proč je tak populární! Vyzkoušejte si to na své vlastní konkrétní zkušenost. Nechte si vše dobře tvarované!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more