Záložky

EverQuest II

Alternativní názvy: EverQuest II

EverQuest II Online - MMORPG s rozsáhlými bitvami a epický příběh. Hráči budou opět těšit vylekal Norrath, jakým se události vyvíjely populární EverQuest. Ale katastrof ji změnila k nepoznání. Obyvatelé se snaží přizpůsobit se novým životním podmínkám a jsou neustále nuceni bojovat o svou existenci. Sada odporných monster žízní způsobit, nenapravitelné újmy, kromě vyjasnění vztahu mezi hráči, ale tam je také potřeba provádět úkoly v oblasti rozvoje se nezastavil na místě - jedním slovem, žádný mír! Vaše práce v tomto světě je zajímavá a pestrá. Questy sám tam je asi 8000! A více tajemných míst, které vyžadují výzkum, velký výběr řemesel, čekají řemeslníky, plus vzrušující událost spolu se svými kamarády. No, pokud se stanete členem cechu, budete šokováni fantazii války mezi týmy. To vše a mnohem více je smysl života pro obyvatele pohádkového virtuality. Připojit e ver q uest 2 ZDARMA! Tímto způsobem můžete odstranit nudu ze svého volného času!

Musíte se registrovat ve hře EverQuest II. Také se ujistěte, že počítač podle požadované konfigurace. Minimální systémové požadavky jsou následující:

- Operační systém Windows 2000/XP,

- Pentium IV procesor nebo Athlon XP c 1 GHz;

- RAM 512 MB,

- Grafika ATI Radeon 9000 nebo GeForce 4 (s výjimkou řady MX) c 64 MB video paměti;

- DirectX kompatibilní zvuková karta;

- 7 GB volného místa na pevném disku;

- Online minimálně 56 kbit / s.

EverQuest 2 registrace sama o sobě - ​​jednoduchý proces. Vytvořením účtu, musíte vyplnit následující pole: Název hráč (název stanice), heslo, potvrďte heslo, e-mailovou adresu, zemi, datum narození. Pak zaškrtněte potvrzení, že přijetí dohody. Předplatné na zajímavé novinky - automatický. To je vše, nyní můžete bezpečně hrát EverQuest 2, protože oficiální uživatel.

Za prvé, můžete vytvořit svou postavu. Hra EverQuest 2 nabízí výběr z 24 tříd a 16 závodů. Váš hrdina může být zcela unikátní, tím více, že můžete nastavit svůj vzhled osobně. Budete také muset rozhodnout, co by bylo tak užitečné udělat. Řeč je o profesi. Můžete si vybrat obchodníka, řemeslníka, osobně se naučit vytvářet různé objekty, a tak § Nováčci se jednoduše dostanete pohodlně a pochopit klíčové body. K dispozici je krásná systém nápověd. Kromě toho, rozhraní je snadné, a to i konvice je zcela jasné, že není uživatel důvěru!

EverQuest II hra, kde to není nutné být asociální a ostatní hráči. Koneckonců, můžete se s nimi podělit o cenné předměty, mezi nimi najít podobně smýšlející lidé společně dostával z různých věcí. Ale to nenutí! Nikdo se rozpínají do jejich společnosti, pokud nechcete. Hra má své místo a jediné společnosti. Takže, myslím, že o tom, jak této jednoduché rady. Kromě toho, že užitečné získat podporu, nezapomeňte na slušné oblečení. Výběr zbraní, brnění a různé lektvary zlíbí. Ale to není všechno. Chcete-li hrát EverQuest II se musíte naučit bojové techniky, učit se kouzla. Suck svou postavu, aby ho neporazitelný!

Přesun přes úrovně, budete objevovat nové aspekty hry. V průběhu doby, on-line hra EverQuest 2 a poskytuje možnost získat koně, a postavit si vlastní dům. Mluvte na hýčkaný sen! Nebojte se překážek, které přicházejí přes na cestě! Nechtěli byste být schopni vyrovnat se s různými tam skřeti, orkové, draci a sochy ožívají?

Pokud se rozhodnete, aby se předplatné, nemusíte odložit na neurčito. Poté, co hrál hru EverQuest II čiré potěšení! Věřte mi, bude, že nebudete litovat! Hodně štěstí!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more