Záložky

Ever Merge

Alternativní názvy:

EverMerge je hra pro mobilní zařízení o slučování objektů. Grafika ve hře vypadá neuvěřitelně barevně, všechny prvky herního světa jsou vykresleny velmi detailně. Hudba je zábavná a postavy jsou realisticky namluvené.

Projděte krátký návod a začněte hrát. Vaším úkolem je speciálním způsobem kombinovat předměty, abyste získali vše, co potřebujete k plnění úkolů.

Rozptýlit magickou mlhu a oživit magický svět EverMerge.

Za tohle:

  • Prozkoumejte rozlehlost herního vesmíru
  • Shromážděte všechny potřebné zdroje
  • Stavěte hrady, farmy a další
  • Odčarujte pohádkové postavy
  • Ozdobte znovu vytvořený fantasy svět podle svých představ

Toto jsou některé z úkolů, které budete v této hře dělat.

Neexistují žádné limity, kombinujte stovky různých typů položek, abyste získali přesně to, co potřebujete. Jen vy rozhodujete o tom, jaký bude váš svět. Vytvořte si svůj design z chaosu během hraní. Sbírejte sbírku těch nejbizarnějších bytostí a pohádkových postav. Chcete-li získat přístup k průzkumu nových oblastí, možná budete potřebovat speciální nástroje. Vše, co k jejich výrobě potřebujete, najdete na území, které je vám již k dispozici, i když to někdy bude velmi obtížné.

Ve hře jsou stovky různých úkolů a každý nový bude o něco obtížnější splnit než ten předchozí. Vývojáři tak učinili záměrně, aby neustále udržovali zájem o hru. Pokud je totiž hra velmi jednoduchá, rychle vás omrzí.

Aby bylo hraní ještě zajímavější a nezapomněli jste se do hry každý den dívat, vývojáři vymysleli questy aktualizované denně. Splňte je všechny a získejte za to hodnotné dárky. Pokud nevynecháte ani jeden den, čeká vás na konci týdne příjemné překvapení v podobě ještě štědřejších dárků, mezi kterými mohou být šperky, mince nebo pamlsky pro vaše mazlíčky ve hře.

Položky můžete sloučit, jakmile jich budete mít dostatek, nebo počkat, až se nahromadí více kopií, abyste získali cenné bonusy a další zkušenosti při slučování.

Během hry nedostanete vždy to, co očekáváte. Někdy vás výsledek může překvapit. Experimentujte odvážněji a ve hře určitě dosáhnete úspěchu.

Zúčastněte se tematických akcí během sezónních prázdnin a vyhrajte speciální ceny.

Čas od času navštivte obchod ve hře. Rozsah je denně aktualizován. Za herní měnu nebo peníze si tam můžete koupit užitečné předměty a dekorace.

Herní svět se neustále rozšiřuje, objevují se v něm nové objekty a obyvatelé. To vše se děje díky pravidelným aktualizacím hry. EverMerge proto můžete hrát jak dlouho budete chtít a vždy na vás bude čekat něco nového.

EverMerge si můžete zdarma stáhnout na Android přímo zde kliknutím na odkaz na této stránce.

Nainstalujte si hru nyní a získejte příležitost navštívit pohádkový svět s veselými obyvateli, který si sami vytvoříte během hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more