Záložky

Age of Conan - Hyborian Adventures

Alternativní názvy: Age of Conan, Conan Era

Online hra Age of Conan - Hyborian Adventures vám umožní ponořit se do starověkého se svět plný hádanek a dobrodružství, jako akce ve hře se koná nějaký čas po přistoupení Conan. Charakteristickým rysem Age of Conan - Hyborian Adventures on-line, z dalších online her v MMORPG stylu, je fakt, že hraje on-line můžete jen absolvování školení, a po setkání s Conan sám, aby se dosáhlo úrovně 20 znak. Než začnete hrát hru Age of Conan - Hyborian Adventures on-line se musíte zaregistrovat na webu a koupit hru. Připojte se do hry Age of Conan - Hyborian Adventures je to velmi komplikované. Volba na kartě domovskou stránku koupit hru Age of Conan - Hyborian Adventures on-line, klikněte na tlačítko koupit hru online. Objeví se před námi registrační okno. K registraci je nutné vyplnit své osobní údaje: zadejte jedinečné uživatelské jméno, heslo, e-mail a přečtěte si politiku a využívání licenční osobních údajů smlouvy s koncovým uživatelem, chcete-li se zaregistrovat na speciální nabídky od Funcom a klikněte na zaregistrovat. Dále se dostaneme na druhou stranu zápisu o Age of Conan - Hyborian Adventures, kde musíte kliknout na odkaz pro stažení klienta pro Age of Conan - Hyborian Adventures online hru. Na této stránce se můžete přihlásit do svého účtu kliknutím na příslušné tlačítko. V Age of Conan - Hyborian Adventures registrace končí nainstalovat herní klient.

Předtím, než začnete hrát online hry Age of Conan - Hyborian Adventures si musíte vybrat hrdinu. V této hře, všechny rasy - lidské, nejsou tam žádné elfové a skřeti. Online hra Age of Conan můžete vybrat znak z dostupných ras akvilonets, Cimmerian nebo stigiets. Vyberte závod zanechává své stopy nejen na vzhled postavy, ale také na dostupných tříd. Hra vám umožní vytvořit unikátní obraz charakteru, a na rozdíl od standardního výběru nastavení v Age of Conan máte možnost přidat pár jizev, tetování nebo zlomit nos. Game vaše postava začne jako otroka, který byl ve vraku v kuchyni, následovaný ztrátou paměti. Než jsme se dostali do režimu multiplayer hry, budete muset hrát Age of Conan - Hyborian Adventures v režimu jednoho uživatele, bude vás a vaše postava bude představen na svět kolem sebe, provést několik misí, a dokonce i vyhrát stádo opic. Všechna místa, kde budete muset dokončit questy v Age of Conan - Hyborian Adventures označené na mapě, umožňuje rychlejší hraní, a nyní děj.

Zvláštní pozornost je v Age of Conan - Hyborian Adventures si zaslouží bojový systém. Hra vám umožní vybrat si přesně, kam udeřit charakter: vpřed, vlevo nebo vpravo a master combo systém (série útoků v určitých oblastech, které jsou v některých případech se skládá z pěti kombinací). Soureż punč combo osudným pro účely, pak se váš hrdina, když není kouzelník provést nádherný smrtelných nehod se potřísnění krví na obrazovce. Herní postavy, stejně jako monstra, bojové jednotky můžete dát do samostatných útoků, které snižuje účinnost útoku.

Po dosažení úrovně 40 znak ve hře, když dostane možnost bojovat na koních, Rhino nebo Mammoth, kteří pomáhají hrdinu bojovat v boji.

V Age of Conan - Hyborian Adventures si můžete zahrát na tři typy serverů: PvP - velké bitvy mezi klany, hradu obléhání, PvE - umožňuje hráči útočit jen v příhraničních oblastech a kultura PvP - povoleno útočit na další závody, kde cokoliv.

V bojích v Age of Conan si můžete vybrat povolání, řemeslník jako mírumilovní zobrazení řemesla hrají důležitou roli v hospodářském rozvoji.

Online hra Age of Conan - Hyborian Adventures nadchne všechny příznivce tohoto žánru je MMORPG, a vynikající grafikou a vzrušující příběh s vámi v čele oddálí jeho Slough.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more