Záložky

Hra Chůze Duf

Hry The Walking Doof

Chůze Duf

The Walking Doof

Máme před sebou novou hru The Walking Doof od renomované firmy, která vyvíjí smyslové hry. Hra je děj koncipován jako vývojáři nám ukazují konfrontaci lidí a zombie. V jednom z měst Ameriky na tajné základně experimentoval s biologickými zbraněmi. Avšak v důsledku nedbalosti někoho z personálu došlo k výraznému úniku nejnovější vývoj v této oblasti, který zničil celý personál stanice. Ale problém je, že lidé nejsou jen zabit, a proměnil zombie. A teď to všechno dav chodící mrtvoly přesunul na město. Učení této městské správy okamžitě začal evakuovat obyvatele. Ale někteří zůstali tvořit vlastní obranné jednotky, čímž se získá zbytek obyvatelé čas opustit město. Vy jste jeden z těch bojovníků. Vaše obrana segmentu se zombie, a teď budete muset bojovat s nimi. Pečlivě uspořádat své bojovníky v cestě těchto monster. To vám dá smést oblasti, kde naši vojáci je zničí. Můžete také zůstat v kontaktu s pravidelnou armádou s vrtulníky, které vás resetuje na různých předmětů. Například pastí a zbraní, které mohou být užitečné pro vás. Za zničení nepřítele budete mít body, použít je na upgrade vašich zbraní. S každou úrovní počet útočících monster zvýší, takže buďte opatrní a vybírají. Zabít všechny nepřátele a pás plochy se. Ovládání hry je jednoduché a s myší
Hra The Walking Doof je docela vzrušující hra, s dokonale vykreslené grafikou a živou hudbou. To vše vytváří atmosféru konfrontace živých lidí proti monstra, která nenechá nikoho lhostejným. Ke stažení The Walking Doof ke svým svého oblíbeného zařízení a vychutnat si hru. Je také možné hrát přímo na internetu. K tomu stačí jít se zaregistrovat na webu nebo pomocí přihlašovací účet na sociální síti. Pokud tak učiníte všechny své úspěchy se zobrazí na vašem profilu. A pokud budete hrát dobře, budete moci vstoupit do první desítky nejlepších hráčů ve hře The Walking Doof.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more