World of Warcraft

Alternativní názvy: WOW

World of Warcraft on-line - to je masivně multiplayer online hra na hrdiny (MMORPG), ve kterém můžete prozkoumat tajemný svět plný magie a dobrodružství. Toto je hra, ve které každý může být hrdinou.

Chcete-li vstoupit do hry, co potřebujete složit World of Warcraft on-line registrace: V okně, které se otevře, zadejte e-mail a heslo. Přidejte se k World of Warcraft na tomto principu je dokončena, můžete se přihlásit do hry a začít vytvářet svogo charakter.

Ve World of Warcraft on-line hry si můžete vytvořit pro sebe několik znaků, které vám umožní vyzkoušet různé kombinace jednotlivých ras a tříd. Podívejme se na procesu vytváření své budoucí charakter: nejprve musíte vybrat herní svět, kde budete hrát (světy jiný styl hry) je:

PvE (hráč vs nepřítele) - obyčejná herní svět,

PvP (hráč vs hráč) - svět pro hráče, kteří hledají soupeření;

PvE-RP (hráč proti nepřátelům, role-playing game) - svět, ve kterém se jednat úlohu a souboje mezi hráči musí být odsouhlaseny oběma stranami;

PvP-RP (hráč vs hráč, role-playing game) - analogový normální PvP, kde je dovoleno boje mezi různými frakcemi ve výkonu role.

Dále, v on-line hry World of Warcraft, můžete si vybrat: rasy, pohlaví, třídy a pojmenovat svou postavu. Kromě toho, stále bude k dispozici funkce, jako je změna ve vzhledu a transformace.

Pojďme se bavit o závody:

Je v tomto projektu - 12, které určují celkový vzhled postav, a dát zvláštní výhody v podobě rasových schopností, stejně jako svázaný do jedné ze dvou frakcí: Aliance nebo Hordy.

Alliance - v této frakci příchozí závodu jako Worgeni, Draenei, Dwarves, trpaslíků, lidí a nočních elfů;

Horde - v této frakci příchozí závodu jako skřítci, elfové, skřeti krve, Tauren, Trolls a Forsaken (vstal z mrtvých.)

Jakmile jste se rozhodli na frakce a závod, vyberte si třídu Peršan, který bude záviset na jeho schopnosti v tomto skazachno světě. Ve hře World of Warcraft on-line třídy existují 3 hlavní role: Nádrže, léčitelé a vojáci a 10 závodních tříd: Warrior, Paladin, Hunter, Rogue, Priest, Death Knight, Shaman, Mage, Warlock a Druid. Ale mějte na paměti, že ne všechny kurzy jsou k dispozici pro každý závod, a pokud před Vámi ji budete mít na výběr mezi rasy a třídy konkrétní, pak dát přednost třídu.

Nyní si můžete vytvořit vzhled postavy podle pohlaví (což je čistě estetický rozdíl), kteří se rozhodli pro speciální externí funkce, jako je například tetování, náušnice, vlasy, atd. atd. Na to stvoření znak konce, zbývá jen přiřadit mu název.

Nyní o hře samotné. Má vaše postava na začátku hry, tam jsou několik základních schopností svogo třídy, ale hrát hru World of Warcraft on-line, s vývojem, budete moci odhalit nové.

Ve hře World of Warcraft, můžete si dát svogo postavě jedinečné schopnosti, díky talentu a charakteru. Talenty, aby postava specializovat na určité dovednosti a symboly (vytvořila další postavy, kteří mají značku povolání), posílí to nejen jejich stávající dovednosti, ale také přidávat nové efekty k nim.

Zahrajte si online hru World of Warcraft, budete muset cestovat do Azerothu, kde žijí nejrůznější pohádkové bytosti a postavy. Budete provádět celou řadu úkolů, které jsou rozděleny do několika kategorií: Obecné (nejčastější), skupina (složitější konvenční) v žaláři (strašidelný místech a nebezpečných příšer). A pak tam jsou pracovní místa v Heroic módu nájezdy, PvP a Daily. Získejte práci, můžete mít non-charaktery hráče, nebo používat předměty a objekty. World of Warcraft hry vám umožní po boji s monstry, v případě vítězství, střílet je s různými magickými předměty, které lze dát do jedné z bank do úschovy.

Zahrajte si World of Warcraft může být jako já, a s přáteli, vytvářet skupiny, zapojit se do cechu, stejně jako nakupovat a prodávat zboží v aukčním domě ...

Obecně platí, že tato hra je velmi rozsáhlá, a to může být velmi dlouhá doba popisovat, a projít registrací ve hře World of Warcraft, jste schopni vidět všechno a pokusit se hrát World of Warcraft!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky