Wolfteam

Alternativní názvy: Wolven Objednat

Wolfteam Vlk squad - je originální on-line multiplayer first-person střílečka vytvořil ve 3D. Tato hra je zdarma, jen musíte zaregistrovat. Mezi on-line her různého druhu, nejsou tak málo MMOFPS, vlk tým a hrát jednu z nich. Samotný název Wolfteam vlk tým nám říká, jaký styl hra, kterou vytvořil. Také ji odlišuje od mnoha jiných on-line střelci dost originální dějové tento on-line hry a jeho funkcí. V příběhu existuje řada lidí, kteří mohou na které odbočíte do vlků a zpět, udržování lidské mysli a společenskost. Z těchto lidí, a byl tvořen vlk tým.

A v měnících se zástěrek na "muž-vlk" hráč (tým) dává prostor pro bojové operace, protože takové příležitosti, že má mnohem více možností při budování strategie boje. Toto je online hra Wolfteam vlk tým je velmi zajímavé, protože na jedné straně dostatečně velký arzenál zbraní, pokud "lidskou stránku" charakteru, umožňuje vzdálené útoky. Na druhé straně, Werewolf výhoda síly, rychlosti a obratnosti, na rozdíl od působení z bezpečné vzdálenosti. Mimo jiné, umožňuje rouškou vlkodlak charakter lézt po stěnách. Vlkodlaci jsou odrůdy, z nichž každý má své vlastní charakteristiky: led vlk stráž, stín, Berserker, atd.

Samozřejmě, hodně pozornosti v této online hře věnovat arzenálu zbraní charakteru. Jak již bylo zmíněno, zbraň lze použít pouze tehdy, pokud jsou v lidské podobě. Ruku v minimální možné (a potřebné) na začátku hry Wolfteam Wolfa družstva, pro tento účel budete mít určité množství zlata. V průběhu hry, hrát řadu bojových misí, a tak extrahování prostředky, budou zbraně k dispozici, stejně jako hrát hru a dostat ji jako odměnu. Různé útočné zbraně, pohyboval zbraně, pistole a granáty, které můžete získat a vybrat ten, který jste chtěli. Některé zbraně mohou ještě změnit, zlepšit jeho parametry. Všimněte si také položky, které přidávají na charakteru nutit Wolfteam Wolfa tým: batohy, Tetování, výstroj.

Aby bylo možné začít hrát hry on-line zaregistrovat. Připojte se do hry vlk tým je takto. Na stránce hry, klepněte na tlačítko Bezplatná registrace. Po potvrzení, že zadáte údaje (stahování her a registrace je zdarma), postupujte podle pokynů na obrazovce spusťte hru a začít hrát Wolfteam zábavu.

Chystáte se do hry, budete muset zvolit území a region, zadejte hovor. Volací znak - je vaše jméno v on-line hry Wolfteam Wolfa týmu. Všimněte si, že jeden účet může mít pouze jeden hovor. To vyžaduje registraci. Nyní je čas, aby se připojil k týmu hráče dle Vašeho výběru.

Hra Wolfteam vlk tým je on-line konfrontace mezi dvěma týmy hráčů. Tam jsou některé zajímavé herní módy: "Death Match" - hra o zničení maximální počet hráčů soupeřova družstva v omezenou dobu. V tomto režimu jsou změny, například, můžete nastavit limit na zbraně používané v boji. Režim "Destroyer" - jeden tým umístí bombu na určené místo, druhý - snaží se jí vyhnout, nebo neutralizuje jej. V různých případech povoleno transformace hráčům her v Lidé a vlci.

"Dobyvatel" má tři různé režimy, ale všechny mají jeden cíl - zachytit co největší počet pevných základů, na omezenou dobu.

Takže hrát vlk tým bude zajímavé pro fanoušky dynamické on-line střelců. Hra nabízí vysoce kvalitní 3D grafiku, obrovské množství zbraní, zvyšuje v průběhu hry, bojovat různé možnosti, a to pouze vaše mysl a odvahu hrát a pomůže přežít ve smrtící bitvy, která v této online hře požehnaně.

Začněte hrát ještě dnes a nebudete litovat!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky