Wartune

Alternativní názvy: Wartune

Game Wartune - zdarma MMO RPG strategie, která obsahuje prvky sociální strategie a role-playing. Fascinující svět autora fantasy Wartune on-line hra bude hráči cítit v roli mága, rytíře nebo lukostřelce. Význam Wartune on-line hry je udržet město pod kontrolou a získat zdroje stavět budovy.

Předtím, než hrát hru Wartune, ujistěte se, že váš počítač splňuje systémové požadavky, jako jsou: frekvence procesoru - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB Připojte se do hry Wartune to trvat hodně času a snadné:

1 .                   Na hlavní stránce vyberte položku " vytvořit účtu ";

2 .                   Prosím, zadejte svou přezdívku;

3 .                   Zadejte e - mailová ,

4 .                   Zadejte heslo a potvrďte jej;

.

5                   Zadejte své datum narození,

6 .                   Vyberte " předloží » Wartune a registrace je u konce.

V Wartune online budete mít na roli hrdiny, který bazénu si můžete sami zvolit, které patří do jedné ze tří různých tříd. Třída definuje schopnost hráče, bude mít během bitev v Wartune on-line hry, zatímco podlaha - to je zcela osobní volbou. Jakmile se stanete hra Wartune, budete mít přístup k některé z úkolů, které jsou uvedeny na vás jako původní učebnice. Zpočátku, hráči se učit a poznávat svět a se zapojila do bojových bojů Wartune on-line hry. Budete moci hrát Wartune a zase útočit navzájem automaticky, dokud se někdo vzdá jako první, když síla vyčerpá, i když hráč je schopen využít dovednosti, které získal, oni obvykle mají silné nebo speciální efekty. Rozvíjet jako hráči ve hře Wartune on-line, budou mít šanci szdavat dalších vojáků ve své skupině, která se automaticky napadají.

Po počátečních questy a bojovat proti zpravodajských Wartune on-line hry hráči do města a okamžitě ho vzít pod svá křídla. V této fázi hry budete stavět město měn a fondů shromážděných. Wartune příběh online hra v této části je velmi podobný těchto strategií.

Z hlediska sociálních funkcí Wartune hra má real-time chat. Hráči mohou také použít speciální předměty, jako například "megafon" vysílat zprávy z ostatních hráčů. Tato funkce bude velmi užitečná při náboru členů gildy Wartune on-line, ale velké množství lidí, kteří skutečně používají tuto funkci, říkají, že je to zbytečné.

V real-time chat, hraní Wartune online hry můžete také přidat navzájem seznamy přátel, zadejte do cechu, spolupracovat v různých pracovních míst. V herním Wartune i prvek sledování, tj. je Můžete zjistit, co cechy a hráči soutěží.

Obecně platí, že Wartune online hra je docela dobrá hra, stejně jako intenzivní strategie. Hra Wartune , samozřejmě není dokonalá hra, ale v příběhu je bezesporu zaslouží mnohem vyšší výkon v porovnání s ostatními konkurenty v sociální síti. Hra obsahuje velké množství obsahu pro hru, která vám dává příležitost prozkoumat Wartune online hru na dlouhou dobu, a proto, Wartune on-line, jakou si zaslouží hrát!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky