War of Titans

Alternativní názvy: War of Titans

V takovém případě, pokud nechcete zanedbávat pozornost veřejnosti, milují zůstat v centru pozornosti, ale není proti tomu, aby mávat pěstmi, válka hry Titans vytvořili pro vás osobně. Hra bude pokračovat budete daleko od nás v mnoha staletí římských časů a gladiátorských soubojů.

V době, kdy se Římská říše, stejně jako jakákoli jiná civilizace, náročné chléb a cirkusy, aréna vyšel dva silný bojovník a prokázaly svou schopnost být první. To je to, co nabízí hra War of Titans. Neexistuje žádná druhá. K dispozici je pouze první a poražení. Ale musíme se naučit postavit se i po porážce a jít dál, najít sílu znovu a znovu bojovat se svým rivalem a nebát se být znovu uvězněn. Strach - to je selhání.

War of Titans online hra klade velmi náročné, ale dosažitelné cíle. To je, aby se každý z virtuálního hráče bojovník. Na druhé straně, hráč musí přinést svou postavu na úroveň, která bude znamenat jen jednu věc - perfektní zvládnutí gladiátor.

V War of Titans: online registrace nezpůsobí problémy. Zde musíme, jako vždy, poskytují přihlášení. To je jméno, pod kterým budete vstoupit do hry. Další, zadejte heslo, a vyberte jednu z navrhovaných kontinentů. Každá z těchto serverů jsou k dispozici v různých částech světa. Vyberte si ten, který vyhovuje vašim. Pak budete muset zadat své datum narození, aby bylo možné určit stáří přehrávače a přijímám hru. Po registraci si můžete vybrat znak gladiátora, který vstoupí do arény k boji. Vlastně, výběr budete mít malý, jako u herních vývojářů by měli zohlednit pouze čtyři hrdiny. Jsou vhodné éra řecko-římské jména. Každý z nich je jedinečný svého druhu, ve skutečnosti obdařen speciálními vlastnostmi. Ale ve hře budete moci napravit svého domácího mazlíčka, rozvíjet to nějaký kvalitu, nebo naučit něco nového.

Začněte hrát online hry War of Titans uživatelů se zkušenostmi doporučujeme školení misí. Zde si budete moci zvládnout techniku ​​boje a podstaty hry. Váš hrdina podnapryazhet své virtuální svaly, a ty - a prsty zahřeje poupravlyat s myší nebo klávesnicí. A po tréninku - vítejte na skutečný masakr!

V War of Titans by měl hrát v první řadě pro ty, kteří se chtějí cítit skutečnou jednotku a vášeň, kdo má rád bojovat v bitvě a nemůže stát život bez dobrodružství. Zde se musíme naučit ovládat a sekera a meč, protože očekáváme od soupeř nemá slitování. Gladiators jsou odhadovány na poměru kategorií, jako je pevnost a vytrvalost, obratnost a jistě pohyby rychlosti. Právě tyto čtyři specifické principy jsou základem celou hru. Každá z nejlepších gladiátory v jednom. Zároveň ho nikdo neobtěžuje vědět, objevovat nové kategorie.

Mezi válečníky jít své měny. Whispering účty zde nahrazuje zlato, stříbro a brýle. Nejjednodušší, jak jste již sami tušíte, získat stříbro. Se zlatem a drahými bodů bude obtížnější, protože pro ně je to možné jackpot. To je tak obohacující, který obdrží měsíční vítěz souboje na život, jak se říká, a smrt. Jednou za měsíc v řadě se sbíhají dva protivníky, a v sázce - jackpot. Výsledek bitvy závisí na tom, jaké dovednosti bude výhodnější v tomto scénáři.

S podvodníci velmi krátké práce z těžké, ale silný může "vyjít" ten, kdo má vyšší rychlost. I když zde rozkládají lze jen těžko předvídat. Mimochodem, každá postava může vlastnit speciální typ zbraně - prut, sekeru, meč, nebo cokoliv jiného. Typicky, hráči se snaží zvládnout dovednosti jednoho druhu spíše než vlna zasáhla a chybí vše, co přijde do ruky. Ale můžete mít svůj zvláštní strategii, takže nebudu dělat plány v předstihu. Stručně řečeno, hra je velmi zajímavá a vzrušující, takže zpoždění začátek lepší. Gladiátorské soutěže ve starém Římě byly velmi populární. To přijde vidět davy, aréna je jako naše stadiony byly zabaleny do poslední vesnice. V dnešním světě gladiátorských bitev nejsou o nic méně zájem. Po očištění pouze to, že nyní můžete vidět od poslechového místa nejen, ale také se ho zúčastní jen sedí v křesle a netrpí zranění a ran.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky