Warkeepers

Alternativní názvy: Warkeepers

Warkeepers online hry - bez th Multiplayer s on-line Shooter žánr MMORPG , nabízí originální, vzrušující děj, bezkonkurenční grafiku, vytvářet obrovskou hybnost hratelnost. To znamená, že hra Warkeepers umožňuje s plnosti ponořit se do realistického světa bitev, statečnosti a vítězství.

Připojte se do hry Warkeepers nemělo být obtížné, protože je třeba jen jít na herní stránky, spustit registrační Warkeepers, poté otevřete pole vyplnit své jméno přehrávač, e-mailovou adresu a heslo. Poté Warkeepers Online registrace byla úspěšně dokončena, jak je uvedeno v oznámení na e-mailovou adresu, která byla zadána. Neváhejte a začít studovat všechny možnosti herního prostoru!

Aby bylo možné hrát hry on-line Warkeepers potřebovat následující systémové požadavky:

  • Operační systém: Windows XP / Vista / 7 (doporučeno Windows 7)
  • Paměť - 2 GB
  • Grafika - DirectX 11 diskrétní, 512 MB (1024 MB), Place - 1 gigabajt

Spuštění hrát hry on-line Warkeepers, okamžitě si uvědomit, že její příběh je překvapivě neobvyklé a zajímavé. Děj se odehrává v roce 1944 - na druhou světovou válku. Je to, jako žádná jiná hra potěší milovníky historie a bitvy minulosti lidstva. Německo a Japonsko utrpí drtivou porážku na sil Aliance, ale vědci Reich neúnavně pracuje na vytvoření nové, děsivé zbraně, která by měla zvrátit války. Nicméně, s tím, že představují hrozbu nejen pro nepřátelské síly, ale také pro veškerý život na Zemi.

Také Warkeepers lze hrát ve dvou režimech: PvE (proti počítačovým botům), nebo PvP (proti stejným hráčům živý jako vy.) Každý režim má své výhody a hodnoty. Například účast na PvE bojích a zničit nepřátelské pracovní síly (a v některých případech to není tak jednoduché), můžete získat zkušenosti nezbytné pro další rozvoj vaší postavy, získat nové zbraně a mnoho dalších užitečných vlastností hry.

PvP bitvy - bitva s hráči, také se nachází on-line. Pro porážet můžete získat mnohem větší odměnu, než s PvE. Plus, je jasné, že komunikovat se skutečnými lidmi a ne inteligence počítačem je mnohem zajímavější a vzrušující.

Zvláštní atmosféra ve hře dělat různé území, ve kterých je nutné provést misi, nebo jen setkat a odesílat nepřátel, mezi nimiž lze nalézt děsivé "bosse". Takže se můžete dostat do opuštěné laboratoři nebo temných katakomb, kde každý druhý stojí za to být ve střehu a připraven pro bleskové reakce a vzhled odvahy.

Jak vidíte, hra Warkeepers - ideální způsob, jak pochopit poslední bitvy minulosti naší planety, aniž by věděl, jak tuto situaci změnit, přičemž v úvahu několik fantastických funkcí ze strany vývojářů pro více intrik hry.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky