Wargame 1942

Alternativní názvy: Wargame 1942

Wargame 1942 on-line hry - zdarma strategie záruční a pozáruční servis, realizován v prohlížeči. Wargame 1942 hry - to znamená cítit se ve své vlastní kůži, jak naši předkové museli přežít během druhé světové války. Staňte se velitelem na pozemcích spojeny s vámi v čele armády a jít beze strachu k masakru s nepřítelem. Neztrácejte naději zůstat vítěz, a to i v těch nejtemnějších chvílích. Koneckonců, skutečný hrdina může být jen ten, kdo je připraven k boji na život a na smrt. Pohodlné a dobře navržené rozhraní hratelnost jsou jistě výhody Wargame 1942. Company Looki pečuje o vytváření příjemné hra pro uživatele všech věkových kategorií. Tyto asistenti pomohou systém a dobrou znalostní základnu. Potěší a dostupnost do herního světa.

Systémové požadavky jsou minimální:

 • Připojení k internetu
 • Operační systém Windows
 • 1 GB paměti RAM
 • Procesor Pentium

Pokud jste vytvořili účet v předchozích projektech společnosti Looki , re-registrovat Wargame 1942 není nutné. Nicméně, začátečníci by měli poskytovat potřebné informace, vyplňte příslušný formulář na webových stránkách hry:

  1. Jmenuji se obrazovka
  2. E-mail
  3. Heslo
  4. Souhlasím s dohodou uživatele

Po registraci do hry Wargame prošel v roce 1942, si podal výchozí částku peněz, a pozemek, na kterém je hosting. Zkuste moudře investovat své peníze do vývoje prvního armády. Postupem času se bude rozvíjet pozemek patřící. To by umožnilo osazení naftu a další typy paliv. V případě potřeby "černé zlato" je transformován do peněz. Mince jsou užitečné pro nákup vybavení potřebné zbraně a další užitečné věci. Munice hry Wargame 1942 navrhne výběr různé pistole a kulomety, granáty, vesty, světlice a dokonce i výstroje. Neexistuje žádná válka bez použití železa, ale i diplomatické schopnosti, stejně jako myšlenka, herní taktiku na cestě k vítězství roli.

Jako velitel musí najít sílu ovládat mnoho aspektů. Sofistikované ekonomika, založena výroba bojových jednotek, vojenské techniky výzkumné organizace, vyvážené budování potřebné objekty - úspěch budoucích vítězství. Enemy a snaží se urvat si vlastnictví území. Nedávejte mu šanci! Výkonný armáda, letectvo, námořnictvo a obrana nedovolí nepřítel k dosažení svých cílů. Plná cítíte, jak horký vojenské akce zmizí, když imunita, že Wargame 1942 browser hra dal oklimatizatsii nejprve na herním světě.

Hostitelské vojenské základny by se měla starat především o budovy Generálního štábu. Pak byste měli přemýšlet o jiné objekty, které jsou obvykle rozděleny do těchto typů hry nejsou

 • Resource (bytové, Multi-rodinné domy, univerzita, ropné plošiny, doly)
 • Vojenské (kasárna, střelnice, Skládka, zbraně továrny, Generální ředitelství tajné služby)
 • Ekonomické (továrny, banky, nákupní centrum)

Stavební povolení zdrojů

 • Poválečná
 • Poskytnout potřebné vzdělání
 • Výňatek cenné zdroje

Obchod

 • Chcete-li upravit tok peněz
 • Ušetříte peníze
 • Ujistěte se, že nejlepší vyjednává

Díky vojenských objektů bude možné

 • Výroba zbraní
 • Území Protection Organization
 • Trénink šikovné agenty

Pouze v případě, že správné stanovení priorit závratné úspěchy stane vaše pýcha. Musí být rovnováha mezi rozvojem vojenského komplexu, výroba potřebných zdrojů a finančních záležitostí.

Herní svět bude přinášet radost všem, že to, co děláte. Rádi, že ústředí je prototyp toho, aby pobyt v ní vytváří smysl pro realitu. Na stěnách visely mapy, zprávy, diagramy s informacemi o minulých bitvách. Taková atmosféra a sourozence obrazovka, která vám umožní rychle dozvědět o výhodách nad nepřítelem, musí činit správná rozhodnutí a rychle. Nebojte se provádět rychlé manévry. Systém odměn a pobídek až vaší náladě, což bude inspirovat vás dobýt nových výšin.

Pokud jste unaveni sólo pokusit se vyhrát, připojit se k alianci. Tak, najde stejně smýšlející a spolehlivé společníky.

By mělo být uvedeno jedno další herní prvky. Tam meteorologických center, pomocí kterého můžete ovládat počasí. Pak vliv povětrnostních podmínek na výsledek bitvy, známý všem. Pravda, aby se takové divné věci mohou být po investovat diamanty (skutečné) nebo peníze na hraní.

Hrát hru Wargame 1942 - to znamená, že složit test války, temperament svého ducha a cítit radost z jejich vlastního dopadu na historii. Myslíte si, že v zubech, pokud ji budete potřebovat? Nestojí jen dohadovat, podívejte se na všechny na své vlastní zkušenosti. Ať štěstí usměje se na vás!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky