Trine 2 Expanded Edition

Alternativní názvy: Trine 2 Expanded Edition

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 1 GB

RAMDAC: GeForce 7600/Radeon HD 2400

Na disku: 1. 5 GB

Trine 2 - arkádová hra vyvinutá jednoho z finských společnostech, pokračuje tradice založena před mnoha lety, na počátku počítačových her. Trine 2 herní mechanika je velmi podobný dříve oblíbené hry, kde hráč spadl pod kontrolou tří Lost in Time Viking. Každá z postav měla své výjimečné schopnosti, a pouze pomocí dovednosti každého člena týmu by mohl projít úroveň až do konce. Hra Trine 2 má také tři hlavní postavy - chytrý a rychlý zloděj Zoya, silný a nepostradatelným melee rytíř Pontius a kouzelník ovládací prvky Amadeus. Každý člen týmu je na rozdíl od druhého, a využít jejich klíčové rysy a přednosti může být dosaženo před rozuzlení děje.

Plot

Hra Trine 2 je připojen velmi matoucí pozemek, kde jsme vyprávět celý backstory vesmíru Trine 2, hrát jednoduché a složité zároveň. Příběh hry od místa, kde první díl skončil. Pohádkové království byla uložena, zlo kouzel byly zničeny, ale idyla trvala velmi krátkou dobu a znovu po celém světě, kde hlavní postavy žijí ve vážném ohrožení. Tentokrát hlavní artefakt Trinh 2, který upravuje svět a vesmír v jeho znovu trápí a znovu zachránit svět, který potřeboval tři odlišné postavy, a jejich souhlas se artefakt mise rozhodla, že nebude žádat. Další neštěstí pro herní vesmír Trine 2 byla invaze goblinů pod vedením svého vůdce rozhodl zničit známý svět a převzít kontrolu nad artefaktu.

Heroes

V Trine 2 je třeba hrát všechny znaky, pomocí své síly na sto procent, ale většina misí má několik možností pro hraní a může dokonce odlišili pro domácí zvířata. Kouzelník a kouzelník Amadeus živoucím příkladem pacifista, protože nemá ve svém arzenálu ústav jednoho útoku dovedností a využívá svou moc vytvořit. Je tato funkce umožní to projít tajuplných bažinách a pohybovat se přes obrovské propasti, protože Amadeus vytvoří z ničeho kostky a pyramid stavět mosty. S dovedností půst kouzelníka, se množství, jakosti a velikosti položek růst. Pontius, rytíř na kost, jeho charakter, jeho povaha je boj, a tím více soupeři, že bude čelit, pohodlnější, že se bude cítit. Použití meč a štít, stejně jako mnoho energie dovednosti, bude Pontius schopen sám udržet tlak na nepřítele, zatímco jeho partneři budou zapojeni do nejméně důležitých věcí. Hra Trine 2 má třetí postavu, která právě, že vyčnívá z téhle společnosti. Tento zloděj, to zloděj, hbitý a rychlý, schopný prolazili do těch nejnepřístupnějších rohů, lézt na vinnou révu a lana, a někdy to může ukázat své zuby, ničí své nepřátele z malé kuše, ale nejvíce užitečná dovednost ve svém arzenálu by se bublina s nízkým gravitace, čímž bude moci stoupat vzhůru. To je různé jinou hru Trine 2 je obrovský výběr možností a provázaných dějových misí, naplněné až po okraj s puzzle, a odlišit hru od jiných pasážích.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky