Světlo pochodní

Alternativní názvy: Světlo pochodní

Torchlight hra on-line je počítačová hra, která byla vyvinuta v žánru hack a lomítko RPG.

Akce ve hře, se odehrává v malém městě na Vysočině. Na této hoře má cenné zdroje, které se používají pro magii. Ale to není jen cenným zdrojem, je to nebezpečí pro všechny živé organismy.

Dlouhá dopad kámen Ember osoba může být posedlý, nebo dokonce změnit v monstrum.

Stáhnout Torchlight, co můžete z oficiálních stránek, zasláním žádosti. Klientská hra ke stažení Torchlayt můžete pouze nabíjet a pokud máte plnou osmnáct roků. Před zápasem, podívejte se na video o hře Torchlight. Toto video vás seznámí se základními funkcemi hry.

V počítačové hře Torchlight třídy mají tři druhů:

1. Destroyer (Ničitel) - je protagonista, který je nejvíce podobný klasické Barbar. On je mistr zblízka. Destroyer zaměstnává nejvíce odolné brnění a zbraní pro boj zblízka. Hlavním cílem při vývoji této třídy je na atributy "obrany" z "síly".

2. Alchymista (Alchymista) je protagonista, která odpovídá obvyklé klasické Magoo. Tato třída je nejlepší pro útoky zdálky. Alchymista zná obrovské množství jako obvyklých kouzel a ochranný. Kromě toho, že může vyvolat jiné bytosti. On atributy potřebu rozvíjet ochranu a magii.

3. Vanquisher (vítěz), je hlavní hrdina, který se podobá Amazon a Assassin. Tato třída používá střelné zbraně, pasti, jedy, různé taktické triky. Rozvoj v této třídě je třeba obratnost a ochranu.

V počítačové hře budete hrát Torchlight na různých krajin. Všechna území jsou charakterizovány specifickými geografickými a konstrukčních vlastností, stejně jako monstra, které je obývají.

Hra má následující typy lokalit:

1) Twilight Město - místo, odkud začít dobrodružství protagonista. Toto místo je bezpečné a nejsou tam žádné zrůdy. V Twilight Town, můžete si koupit výbavu.

2) Důl - je první místo, kde se setkáte monstra. Území doly úplně zničený, ale můžete určit, že monstra jsou zde poměrně nedávné. Jen málo míst k lovu ryb.

3) Zámek - místo, kde se dostanete po absolvování min. Existuje spousta nástrah a tajných místností. Na konci této úrovně budete bojovat první šéf.

4) Zřícenina Ester - to zatopené město, které vás vezme hned po bitvě s šéfem. Procházejte této oblasti bude velmi obtížné. Budete muset připojit teleporty.

5) Dungeon - je místo, které vypadá jako velké množství ostrovů propojených mosty medu sami. Monster, potkáte zde ještěrka-jako stvoření.

6) Podzemní vězení - to vězení komplex, který se nachází hluboko v podzemí. Na konci tohoto místa, potkáte se svým šéfem.

7) Lost Castle - je jedním z nejnebezpečnějších míst. Ryby zde není obvyklé a živé mrtvé trpaslíky.

8) Black palác - je nejnebezpečnější místo ve hře. Zde se setkáte nejzávažnější monstra.

Hra Torchlayt plný různých akcí, tajemných míst a vzrušující dobrodružství!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky