Čas pro hrdinu

Alternativní názvy: Čas být hrdinou

Timetobehero - příběh oživení Titans

Game Čas pro hrdiny byl další produkt, který naplnil herní svět fantastickým příběhem a možností hraní v režimu PvP. To bylo propuštěno ruským studiem 2RealLife v lednu 2015, který již má zkušenosti s vývojem multiplayerových hraček. Po uplynutí zkušebního času širokému publiku bylo oznámeno, že bude oficiálně zahájeno, a nyní každý může hrát pro hrdinu v reálném čase a z jakékoli platformy, včetně mobilních.

Projděte do vesmíru Náhrdelník světů, abyste našli tři bohy, kteří způsobili, že tvůrci a vládci tohoto světa zemřeli - Titáni. Na stopě starších jsou klany Orlova a Lvova, předvídání pomsty pachatelům a odhalení jejich tajemství.

Každý hrdina má své vlastní vlastnosti a bojové dovednosti, ale za tím, co za nimi zůstávají desítky bojů, se stanou ještě zkušenějšími, silnějšími, agilnějšími a houževnatějšími. Jejich zbroje a zbraně se v bitvě ztvrdnou a jejich postavy budou silnější než žula. Pomohou jim reinkarnace masky, které mohou změnit vlastnosti a vlastnosti bitvy.

Vzrušující příběh vás přivede hluboko do konfliktu, který vznikl mezi spojenectvími, klany a řády, které brání své vlastní politické a ekonomické zájmy. Je-li čas pro hrdinu ke stažení, zjistíte původ situace a pokuste se odhalit spleť spiknutí, zradu, dlouhotrvající nepřátelství, které vedlo ke smrti Titánů.

herní prvky

  • Sada dovedností, které se hráč rozhodne nahrát do své postavy, se vybírá podle situace. Jsou k dispozici po určité době a nezávisí na aktivitě hráče.
  • Mask monstra je dostupný při provádění různých akcí. Každá maska ​​má vlastnosti zvláštního monstra a na sobě je postava úplně reinkarnuje, získání charakteristických schopností, schopností, síly a síly.
  • Monster Den musí být vyčištěn sám a ve skupině během hry PvE. Skupiny jsou tvořeny náhodou nebo po předchozí dohodě.
  • Typové boje založené na turnu.
  • Můžete také bojovat v režimu PvP proti jiným hráčům v aréně a získat trofeje.
  • Před začátkem bitvy s monstrem si prostudujte jeho charakteristiky a zjistěte, které položky je možné z něj vytratit.
  • Pro rozmanitost, vývojáři pravidelných her vám nabízejí soutěže a oznamují události.
  • Doily návštěva Čas pro iPlayera hrdina slibuje různé dary - užitečné věci pro hru. Pokaždé, když se jejich hodnota zvýší.
Asi

bitvám není nic, o čem by bylo možné říct - všechno je jednoduché. Ty a nepřítel se shlížíte na dvůr a dáte tři zásahy. Identifikace poraženého je také snadná, protože zůstává pouze vítěz. Existuje mnoho úkolů a má jen čas na to. Ale každý je povzbuzován užitečným překvapením ve formě věcí, zkušeností nebo mincí.

Další další užitečné informace

Všechny budovy na místě nesou jisté funkce a mapa zobrazuje světy: orel, lev, plamen a neznámé území, které dosud nebyly objeveny. Jděte do menu, abyste si vybrali: zbraně, vybavení, amulety a elixíry, které jim nabídnete nejen za určitou cenu, ale také o možnostech, které naznačují jejich úroveň. Chcete-li získat opravdu užitečný produkt, musíte dokončit questy a usilovat o vítězství. To přináší chybějící množství druhů.

Připojte se k komunitě Timetobehero a stanete se zástupcem jednoho z klanů, který pomůže oživit bývalou slávu náhrdelníku světů a přivede titány zpět k životu. Úkol není snadný, ale pouze proto, aby jeho obyvatelé měli naději na štěstí.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky