The Secret World

Alternativní názvy: The Secret World

The Secret World hra, která bude jistě přitahovat pozornost těch, kteří mají rádi mysticismu. Možná, že někteří už dlouho chtěli v našem reálném světě, jako ve hře The Secret World Online mystické bytosti existovaly.

TSW hra je plná tajemství mystické mýtu, plné magie.

The Secret World registrace představoval trochu neobvyklé. Budou muset udělat pár kroků navíc, než si vytvořit svůj vlastní účet. A tak, budete potřebovat:

1. Přihlášení do hry.

2. Stisknutím tlačítka na konci domovskou stránku v menu odkaz « Společenství » .

3. Poté klikněte na « Herní » .

4. V pravé části stránky, budete mít okno s registračním formuláři. Vyplňte všechny položky v něm.

.

5 Zadejte své jméno, a pak e-mailová adresa.

6 . Další, klepněte na tlačítko « Přihlásit ». Pokud stisknete toto tlačítko, bude automaticky souhlasit s politikou webu. Tato ustanovení jsou uvedeny na webu.

Play The Secret World, můžete, pokud máte na výpočetní výkon, ne méně, než je popsáno níže:

DVD-Rom - 8X

OS - Windows XP nebo Vista a Windows 7

Grafická karta - nVidia řady 8800 512 VRAM

Procesor - 2. 6 GHz Intel Core 2 Duo

DirektX - Direct X 9. 0C

Paměť - 2-3 gigabajtů

Pevný disk - 30 GB.

V The Secret World budete hrát následující frakce:

1. Templáři. Patří do kategorie dobra: mají tendenci k duchovnímu rozvoji, v nichž se projevují jako bojovníci proti zlu. Jejich síla spočívá v jejich skutečné víře v dobro a spravedlnost. Templáři pochází od založení Babylonu, a nyní jsou známé pro všechny z Londýna. Některé z jejich činností způsobil velké překvapení pro mnohé, protože tihle kluci jsou opravdu zoufalý.

2. Illuminati. Oni jsou proti templářům. Tento zlomek je ambiciózní a bezohledný. Pro napájení jsou ochotni jít do krajnosti: vydírání, pomluvy, a dokonce i zrada. Ilumináti považují za největší nepřátelé templářů. V sedmnáctém století, opustili Evropu. Dnes žijí v podzemí v New Yorku. Když templáři pečlivě vybírat své zaměstnance, Ilumináti je zcela opačná. Pro ně je důležité je, že jejich zaměstnanci se podělili o své principy.

3. Dragons - účel jejich jednání dosud stanovena. Jsou někde ve střední zemi mezi templáři a Ilumináty. Oni následují učení Sun Tzu, který je popsán v "Umění války". Jejich důstojnost je trpělivost - ale také mají řadu negativních vlastností. Jsou umístěny v Soulu.

The Secret World on-line neznamená přítomnost úrovní a tříd ve hře.

The Secret World - tento tajemný svět, který láká všechny kolem. Každý tak šíleně chcete vědět, co stojí mezi lidmi a mysticismu, je to pravda, nebo je stále legendou?

Možná, že když budete hrát The Secret World, uvidíte něco, a před otevřené dveře, které jiní nevidí. Ponořte se do této bezmezné kosmických tajemství a záhad hry The Secret World on-line. Podmanit si tento krásný svět!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky