Osud národa

Alternativní názvy: Osud národa

Osud národa Online - multiplayer browser-based strategie, hra, která se odehrává v reálném čase. Kromě toho projekt nevyžaduje investice, takže máte stále možnost vydělat skutečné peníze. Dohání na výstavbu a rozvoj jejich vlastních městech, budete postoupit do logických řetězců staletí - od doby kamenné do budoucnosti. A shrnuje každý z minulého fázi si postavit jeden z divů světa. Je pro výstavbu zázrak a můžete dostat buď peníze, nebo in-game měnu. I když jste sami poukázat na to, co odměna pro vás nejlepší řešení. Osud národa hra poskytuje hráče s širokým záběrem činnosti. Hra pro velikost 1000-1000 buněk může rozšířit nejen budovy, ale také provádět průzkum v průběhu času se cítit pohodlně vůbec. Po nárazu na prvním místě v nádherném světě, může si myslíte, že jste tu sami. Ale je nutné, aby první studii, najde mnoho sousedů. A jsou stanoveny ve vztahu k vám jinak. Někdo přátelský, někdo nepřátelský. Tak, aby bylo možné oslovit s ostatními, máte stále hodně - a naučit uzavírat smlouvy, a odráží agresivní útok. Pojď! Osud registrace národa otevírají svět plný dobrodružství!

Systémové požadavky pro hru jsou spíše skromné: jedním z moderních prohlížečů (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i vische, Opera i Safari) a rozšíření displeje je menší než 1280x800 (nejlépe 1440h960). Kromě toho, stáhli nic. Můžete navštívit stránky kdykoliv i s počítačem někoho jiného, ​​dokonce z mobilního telefonu. Připojte se do hry Osud národa takto:

- Představil přezdívku;

- Myslel jsem, že si hesla,

- Hlášeno e-mailovou adresu,

- Doplňkové údaje (výběr z herního světa, začátečník nebo zkušený uživatel, barva vlajky, jméno města, kódové slovo skutečné jméno).

Na závěr je třeba kliknout na "Připojit se do hry".

Hra Osud národů byla vytvořena ve stylu "civilizace". Nyní můžete zvládnout tři éry - doby kamenné starověk a středověk. Tvůrci slibují, že bude brzy k dispozici i další éra - nová doba, současnost a budoucnost. Každá éra je spolu se svými speciálními vlastnostmi. Pokaždé, když má své vlastní specifické jednotky, jakož i volných budov. A, samozřejmě, dále budete pohybovat, tím lepší vyhlídky. Například v době kamenné věc co nejvíce provádět studie, aby se zabránilo konkurenci zachytit ty území, které budou užitečné. Charakterizován zavedením peněz starověk. Nyní, bez nich je nemožné obsahovat jednotky městských budov, a je třeba, aby obchodní nabídky. Středověk nést radostnou zvěst, že můžete konečně vytvořit svůj národ. Několik hráči mohou spolupracovat a pokračovat ve hře v rámci jednoho praporu, vedené společných cílů. Nový virtuální čas je velmi podobná současné době. Rozkládání špionáž, krádeže se vyskytují všude, atmosféra je znečištěné průmyslové odpady. Ale vaše továrny, elektrárny jsou nyní zintenzivnění.

Podívejme se, co budete potřebovat, aby se úspěšně hrát hru osudu národa. Jak již bylo zmíněno, studie zaujímají zvláštní místo v hratelnosti. Ale nebojte se o tom, co se bude muset trávit svůj drahocenný čas. Stačí jednoduše zadat to, co vás zajímá, dát za úkol, aby jejich jednotek a poslat je pryč. Jsi jen čekal na zprávy. Také vaši věrní služebníci budou mít prospěch těch, které samo může okrást souseda a přinést oběť, aby si buňky bohaté zdroje. Mimochodem, zdroje výrazně zvýšit šance na dobrý vývoj. Oni nejsou povinné prvek, ale jakmile narazíte, nezanedbávat možnost provádět těžbu na nějaké úrodné buňce. Zdroje umožňují budovat silnější druhy vojsk, a, samozřejmě, lepší zázemí. Poté, co postavil město, nemusíte se tam zastavit. Naopak, tím více města pod vaší moci, tím lépe. Zahrajte si na osud národa dobré mít na paměti, že každá akce vyžaduje čas. Chcete-li například přesunout vojáky z jedné buňky do druhé vyžaduje 1-2 minuta, a na stavbu budovy několik hodin. Takový systém umožňuje poskytnout nějaké potíže. Tak zjistíte, že na vaše město tah vojáků, budete mít čas připravit se na boj nebo podniknout kroky s cílem uzavřít smlouvu o neútočení.

Za zmínku stojí, že možnost, aby se do výstavby zázrak světla "megalit" vyborot potřeby. Zeptejte se, proč ji budete potřebovat a mají dost starostí? No, pokud nepotřebujete bonus v podobě skutečné, pak tiše sedět!

Začněte osud národa hned hrát plně využívat všechny funkce kvalitní výrobek: dynamika událostí, skvělou grafikou, zvukovými mechaniky, intuitivní rozhraní, schopnost používat taktiku, pohodlí v tom smyslu, že nemusí trávit hodně času.

Nechte hra vám přináší opravdové potěšení!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky