Taern

Alternativní názvy: Taern

Taern hra je vzrušující počítačová hra, která je plná rozmanitých úkolů. Tato hra je považována za dynamický, multiplayer hra, která byla vyvinuta v žánru RPG.

Ve hře se setkáte Taern on-line s tímto taktického bojového systému.

Game Pride Taerna registrace je k dispozici pouze uživatelům, kteří mají plné osmnáct roků. Můžete se zaregistrovat do hry Pride Taerna Pokud zvolíte

  1. Vaše e-mailová adresa.
  2. Jeho jedinečné heslo.
  3. Datum jeho narození.

Ve hře si můžete zahrát Taern vybrané třídy. S některými z nich si můžete prohlédnout v tomto přehledu:

  1. Lukostřelci - třída, která ví, jak se k útoku na dálku. To může způsobit vážné fyzické poškození. Také tato třída má velkou vitalitu.
  2. Shaman. Voodoo - používají slabé lidi pro jejich vlastní prospěch. Tato třída cestuje po celém světě. Tento Shaman vypočítá své nepřátele na velkou vzdálenost.
  3. Barbarian - třída, která má silný útok. Je to velmi silný zblízka. Ho moc horší na všech ostatních tříd.

Game Pride Taerna vás okuet v pitoreskním světě s obrovskými hustými lesy a jezery.

Game Pride Taerna hrát budete na straně jednoho z Empires: Chimes nebo Taera.

Chimes Říše zaútočila na Empire Taera. Oni spálili místní doménu, oloupil a do hlavního města královské pevnosti Korelamon.

Taernskaya armáda se rozhodla postavit nepřátelům s hrdostí a vedl krále Kandel přišel k bitvě. Bohužel, oni prohráli, a král padl v bitvě Kandel.

Nyní nic nemůže zastavit kruté Empire Chimes. Vše kolem ohně začal hořet. Téměř všichni zemřeli a ti, kteří přežili, byli přemýšlel, jak uniknout, spíše než pokračovat v boji. Od té chvíle začal velký útěk k oceánu.

Hrát hru Pride Taerna budete, začíná se zbytky svých příbuzných. Musíte bloudit velmi dlouho, ale dostat se do města, kde můžete najít útočiště. Ale odpočívat tam a nebudete uspět. Budete čekat na novou bitvu.

Game Pride Taerna on-line musíte nejprve vybrat postavu. Jakmile si vyberete postavu, budete mít hodinu je ve válce.

Musíte zachránit zahynul dnes země, která byla kdysi prosperující krásná příroda.

Nabízí vzrušující turn-based bitvy. Můžete bojovat, je ten s nejvíce loajální asistent nebo s obrovskou skupinou zoufalých vojáků.

Zde se setkáte s fascinující příběh, a dokonale maloval krajinu, která odlišuje tuto hru od zbytku.

Nejzajímavější a vzrušující věc je, že vaše postavy nejsou jen postupujte podle pokynů, které byly vynalezeny vývojáři. Můžete žít skutečný život se všemi postavami. Máte na výběr ve hře: být darebák, gangster a okamžitě dosáhnout všech svých cílů, nebo následovat cestu vznešeného rytíře.

Game Pride Taerna on-line získal obrovský úspěch díky své hratelnosti, znaky a další funkce!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky