Star duchové

Alternativní názvy: Star duchové

Game Star Game: bitvy ve sluneční soustavě

kosmických prostorů vyzvěte pravé komandy a hra Star Ghosts se stala neoficiálním pokračováním slavných Space Rangers. Vývojáři sami přiznali, že vycházeli z Kaliningradských autorů Kyrgyzské republiky jako základ svého produktu. Ale musím říci, že Star Ghosts je mnohem zajímavější hrát. Od prvních minut vás tato zábava udeří s nasyceností akcí. Vy jste hoden do první mise, kde musíte zničit nepřátelské lodě a dostat se do brány.

Vesmírný vzhled vypadá živě - letí kolem malých raketoplánu a působí ohromující křižníky, asteroidy a úlomky užitečných nerostů se pomalu vznášejí. Nenechte si ujít příležitost je vybrat - některé budou užitečné pro palivo, jiné budou recyklovány pro jiné potřeby.

Svoje akce budou zaslány operátory ze stanice, varující před nebezpečím nebo označující trasu pohybu. A je jednodušší řídit loď - kliknutím na bod označený šipkou pomocí myši a s největší pravděpodobností se dostanete na adresu.

Hra má tři frakce:

  • Aurora
  • Titan
  • Phoenix

Pro jejich bojovníky, oni i matka a otec udělají vše, co je potřeba, a na oplátku vyžadují nepochybné provedení příkazů. Oni se liší pouze ve vzhledu a druzích kosmické lodi. Před výběrem frakce, která se má připojit, si prostudujte jejich principy a názory.

Big lodí skvělé příležitosti

Reálné překvapení hry je, že v hvězdách Ghosts není nutná registrace, protože proces začíná okamžitě. A tady jste pilot malého raketoplánu, kolem nedotčené krásy a hrozícího nebezpečí. Přirozeně se chcete rychle přenést na impozantní bitevní loď, ale pro to musíte spárovat, ušetřit nějaké zkušenosti a nějaké peníze. Jak to udělat? Stejně jako u jiných hraček založených na prohlížeči:

  • Prodej
  • Proveďte úkoly
  • Pro účast na bojových operacích

Pot do té chvíle, když sedíte na strmé lodi, současná péče nebude zasahovat, protože budete muset jít do mnoha bitev. Zpevněte pancéřování, upgradujte motor, nainstalujte silné zbraně a spolehlivé ochranné silové pole a vytvořte prostorný zavazadlový prostor. Nevyhazujte staré díly, pokud je zbytečně potřebujete, můžete je vždy prodávat na trhu.

Není možné vypsat všechny aspekty modernizace, jelikož existuje více než stovka z nich. Představte si, kolik příležitostí vám nabízí Star Ghosts - je to skutečně kosmická škála.

Bude střílet, střílet

. Funkcí hry je schopnost napadnout i začátečníky a přivést je k nervovému zhroucení. Daleko od všech vývojářů si dovolují takovou svobodu, ale v tom je něco, jako například zvýšení vlastního ChSV.

Obecně hvězdy duchy neměli stint na možnost střílet v každém případě. Unavený z pomalých vztahů se sousedem? Prohlašujte mu za válku. Můžete měřit svou sílu tím, že se připojíte k masovým bitvám a účastníte se šéfových bitev, potíráte nezralé hráče nebo zkušené hráče.

Bojové zápasy se uskuteční v reálném čase a v režimu, který lze nazvat poloautomatickou. Vaše loď reaguje na nepřítele, který se objevil v blízkosti s ohněm, a vaším úkolem je nasměrovat své akce, zvolit, který nástroj použít, co používat nábojové kazety a jaké dovednosti používat. Jedná se o velmi jednoduchý způsob ovládání, ale při hromadných potížích se používá jedinečná taktika.

Hraní a dokončení úkolů vám přinese užitečné věci, odměny a spoustu zábavy, které samy o sobě jsou cenným přínosem. Zbývá jen, aby vám přálo velké vítězství a úspěchy.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky