hvězda Conflict

Alternativní názvy: hvězda Conflict

Star Konflikt hra legendy o kosmu.

The hra Star Conflict je multiplayer online projekt, který pro historii své existence přilákal pozornost mnoha hráčů. The Star Conflict vypráví o příběhu, který se stal mimo planetu Zemi. Lidé, kteří zvládli technologii kosmických lodí a mezigalaktické lety, byli nuceni opustit své vlastní planetu, a obnoví zvládnout nové světy. Ve vzdáleném vesmíru objevili fragmenty mocné civilizace, která byla zničena neznámé síly. Nyní různé svazy a organizace bojují o moc v drtivé mezihvězdných prostorů vstupující do prudkých bojů mezi sebou.

The galaxie je obydlena nejen lidé, ale i mimozemskými bytostmi. Jejich kosmické lodě mají mnoho modifikací a předčí techniku ​​pozemšťanů.

Star Konflikt je prostor simulátor, autoři projektu říkají příkaz hra, protože sám hráč v určitém okamžiku prostě nemůže vyrovnat. Velkolepé letecké bitvy čekají na uživatele v rámci projektu mohou účastnit týmech, spojovat se s ostatními hráči a rozpoutaly boje o život a na smrt se skutečnými nepřáteli v současné době sedí v přední části počítačové monitory. Volba je vždy ti, kteří nejsou přitahovány k realistické režimy, mohou trávit čas, provádět různé mise, a oni jsou ve hře není nouze.

In hře je mód s názvem"Otevřený svět", můžete se tam dostat tím, že hyper skok. To má obrovské množství různých místech, hráč je dána úplnou volnost jednání, může se dopustit plenění a extrahovat cenné zdroje, vyhrávat počítač nebo skutečné soupeře. Navzdory tomu, že v otevřeném prostoru existuje anarchie, policie v ní stále existuje, výběrem straně dobra nebo zla, hráč určuje svou karmu.

Virtual Světová hvězda Conflict

Despite skutečnost, že hra má již miliony uživatelů, bude to nikdy nebude příliš pozdě, aby se připojili k vesmírné války a dobrodružství. K tomu je třeba stáhnout hvězda konflikt, neboť se jedná o on-line klient hra, to vyžaduje program nainstalovaný na osobním počítači. Po této proceduře, hráč přesune do virtuálního světa hvězdných válek, ve kterém mohou hrát zdarma. Ke stažení Hvězda konflikt nelze na nejvýkonnějších a moderního počítače, měl by mít jeden gigabajt RAM a jen dva koncerty místa na pevném disku.

Spacecraft ve hře tří tříd a každé třídě má svůj vlastní speciální účel a vlastnosti:

  • Interceptors jsou nejvíce obratné a malé lodě, které jsou určeny pro bleskovými útoky na objekty bez výztuže. S jejich pomocí můžete dostat blízko k nepříteli, způsobit značné škody a rychle uniknout. Modifikace těchto lodí mohou být použity pro průzkum a sabotáž. Mají nejslabší brnění.
  • Ground-útočné letouny jsou střední třídy, mají lepší ochranné vlastnosti než stíhačky, velikost je větší, to je důvod, proč zbraně jsou silnější, ale oni jsou méně rychle. Jsou rozděleny do týmu, poklep a palba. První z nich je potřebné pro posílení spojence, druhý za průlom a třetí pro odposlech.
  • The fregaty jsou největší, dobře vyzbrojená bojová letadla. Mají také různé role: je potřebná technika pro různé stavby, fregaty krytu - slouží jako štíty, ty dlouhého doletu - jsou skvělé pro bitvy na velké vzdálenosti.

All tato odrůda technologie mohou být dodávány s jiným zařízením, instalaci dalších modulů a zbraně. Kromě toho, jak úrovně projít a zkušenosti zvyšuje, vývoj pilota také nastane.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky