Hvězdné války Battlefront 2

Alternativní názvy: Hvězdné války Battlefront 2

Dlouho očekávaná hra Star Wars Battlefront 2.

cílených tří vývojových studií ze Švédska, Kanady a Anglie se shromáždili, aby spolupracovali na pokračování Star Wars. Hra Star Wars Battlefront 2 je střílečka se schopností přepínat mezi třetí a první osobou. K dispozici jsou také tři režimy:

  • Support
  • Multi-user
  • Cooperative

Účast v kosmických bitvách může až 40 účastníků. Na herních konzolích Xbox One a PlayStation IV budou přátelé moci spravovat události na rozdělenou obrazovku a získané zkušenosti, ceny a ceny budou přesunuty do hry přes síť. Ale pokud zvolíte počítač, všimněte si, že v tomto případě není dělená obrazovka možná.

Kampaň

předmětů.

Zahájení hry Star Wars Battlefront 2 se stane účastníkem 30leté události, která obsahuje období mezi šestou a sedmou částí eposu. Přijdou až do okamžiku, kdy Emperor Shiv Palpatine zemře během bitvy u Endoru a exploduje druhá hvězda smrti. Vzhledem k tomu, že události pocházejí převážně z císařské strany, budou hráči schopni sledovat vývoj Prvého řádu a jeho další odpor proti odporu.

Iden Versio vedoucí hrdinka a velitel "Inferno", miluje sen pomsty proti rebelům pro Říši. Ačkoli ona sama spatřila smrt druhé hvězdy smrti, nezlomila ji, ale jen vytvrdila a ztuhla, dala odhodlání. Když je Palpatine věrná, vzpomíná si na poslední objednávku, aby potlačila povstání, a je odhodlána zachovat slovo, které bylo dáno. Ve své skupině jsou jen ti nejlepší bojovníci, kteří jsou připraveni bezpodmínečně naplnit jakýkoli příkaz. To způsobuje, že je orba galaxie, sledovat nepřátele Říše.

Pokud si stáhnete Star Wars Battlefront 2, stanete se účastníkem vzrušujících vesmírných dobrodružství a budete moci jednat jménem slavných hrdinů. Například, když se akce odehrává na zemi a účastní se asi 40 lidí, je zde možnost hrát roli Kylo Ren nebo Skywalker, Yoda, Ray, Darth Maul a dalších známých osobností.

Po zahájení hry Star Wars Battlefront 2 uvidíte, že pozemek pokrývá tři dočasné epochy, což odlišuje tuto hru od předchozí. Obvykle se hrdinové každé éry vzájemně setkávají pouze v mezích, které jim byly přiděleny, ale existují výjimky. V některých případech se pro rozhodující akce mohou setkat znaky z různých období. Místa, kde se rozvíjí boj, by měly být také známé hráčům. Jsou to Hote, Yavin, Teed, základna Starkiller, Mos-Eisley a další legendární místa.

. Významně lepší ve srovnání s předchozí hračkou byl systém čerpání stíhaček a více divizí do tříd.

  • Šipky jsou účinné ve středních vzdálenostech. Pomáhá těžkým stíhačům proniknout do nepřátelského tábora.
  • Těžké stíhačky drží obranu a bránou se sami.
  • Důstojníci zvyšují bojové kvality své skupiny.
  • Specialisté na obranné experty, kteří organizují důmyslné pasti pro nepřátele.

Pumping neukládá žádné překvapení a zkušení hráči rychle zjistí, co je to. Ve skutečnosti pro vývoj a nákup pokročilejších zbraní a vybavení bude muset vykonávat různé úkoly, účastnit se bitvy apod. d.

Technika v hvězdných válkách Battlefront 2 zajišťuje jak zemi, tak i vzduch. Chystáte se ovládnout hvězdy, zvládnou malé čluny a kosmické lodě, jako je T-65 Crusader a Millennium Falcon. Flexibilní systém nastavení vám umožňuje vytvořit nejen jedinečné stíhačky, ale i stíhačky. Čím víc zažijete svou postavu, tím důkladněji čerpá a čím lepší je jeho loď, tím větší je šance na výhru.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky