Space Rangers revoluce

Alternativní názvy: Space Rangers revoluce

Navzdory tomu, že hra Space Rangers 2: Revolution - není úplný a nezávislý projekt, může být právem považován. Tento dodatek je skutečně považován za jeden z nejúspěšnějších. S jeho vzhled miliony oblíbená hra získala nový dech a stal se dokonce více silně přitahují nejen zkušenosti, ale i mladí hráči. Hra Space Rangers Revoluce nejlepších tradic žánru. Projekt je tradičně velmi útulné get všech nejlepších prvků svých oblíbených žánrů. V této hře, každý najde sám: a milovník arkády a strategie, a textové dobrodružství a RPG, stejně jako mnoho dalších. Že univerzálnost je hlavním vrcholem projektu, který překoná, mimochodem, až do dnešního dne, nikdo nemůže.

Hra Space Rangers 2: Revolution vás hrát si prochází vzdálené rok 3300. Během tohoto období, velký válka lidstva proti cizími silami byl dokončen, ale není tam žádný čas na odpočinek národ. Nyní nad lidstvem rýsuje nová hrozba - Dominators. Tato neobvyklá stvoření - originální formy života, hlavní rozdíl je, že jejich unikátní inteligence. Hra Space Rangers Revolution vám představí zbrusu nového nepřítele, který bude nakonfigurován dost agresivně. Nicméně, pokud se nedokáží vyrovnat s takovými postavami?

Předtím, než začnete hrát, budete muset stáhnout Space Rangers 2. Celý proces od moci trvat asi 20 minut najít a spustit soubory bez problémů, může být na libovolné torrent tracker. Budete setkání s několika závody, včetně:

1. Maloqs.

2. Lidé.

3. Gaalians.

4. Ložiska.

. 5. Faeyans.

Ve hře Space Rangers 2: Revolution hrdinové (všechny výše), pro spásu každého vlastního národa, rozhodl se požádat o pomoc chytrým a odvážné Space Rangers.

Připravte se, že tento dodatek vám dovednosti s novými zbraněmi. Budou rozvíjet všechny akce v rozšířeném mapy, které budete muset prozkoumat dovnitř a ven!

Vaše postava - Ranger, nic neobvyklého! Pospěšte si stáhnout Space Rangers revoluci do praxe zkontrolovat všechny aktualizace a vylepšení. Budete muset vybrat rasu a vlastní loď. Vše je připraveno - nyní můžete jít a jít! Před obrovské množství misí a úkolů. Než si otevřete novou galaxii. Vaše postava bude mít možnost zapojit se do obchodu. A, samozřejmě, vy a váš hrdina bude moci trénovat znovu logické myšlení v textových questy.

Game Space Rangers 2: revoluce bude potěšením s vámi a vaší vlastní nepředvídatelnosti. To nemá žádný konkrétní scénář, vše bude záviset zcela na vaše akce. To dává projekt a koření.

Chcete-li vidět na vlastní oči pravdivost všech výše uvedených, možná budete chtít, aby přehodnotila na Space Rangers 2: Revolution video trailer, který podrobně popisuje všech hlavních předností projektu.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky