Sonic & SEGA All-Stars Racing

Alternativní názvy: Sonic & SEGA All-Stars Racing

Procesor: Pentium 4/Athlon 64 3. 2 GHz

RAM: 1 GB

Grafická karta: GeForce 7600/Radeon X1300

Na disku: 5. 2GB

Sonic Sega All-Stars rasing - arkádová hra založená na dobrodružství jednoho z nejznámějších herních postav počítačového světa, Sonic ježek. Závodní Sonic nabízí nám uspořádat soutěž mezi některou z postav na herní sérii bizarních automobilu nebo motocyklu. Každá z dostupných postav bude mít své exkluzivní funkci, která může být použita při check-in Sonic Sega All-Stars. Sonic bude moci proměnit Super Sonic, zvyšuje rychlost a sílu vašeho vozu. Sonic závodní hry, stejně jako další vedlejší projekty, jako je tenis a mnoho dalších, které jsou založeny na myšlence série, umožňuje druhé straně pohled na jednoho herních světů a nejoblíbenější hry v historii interaktivní zábavy.

Herní

Před zápasem Sonic Sega All-Stars rasing ukážeme, velmi dynamický a pestrý video, kde smaragdové džungli na různých vozidel, letadel, automobilů, motocyklů, létat rozpoznatelné znaky všech her Sonic. Další Sonic Sega hra s názvem pokročilé menu, kde si můžete vybrat jednu z několika možností dostupných ras. První z nich se v Sonic Sega All-hvězdy bude turnaj se skládá z několika kroků, a ty zase, jako je klasické hry Sonic úrovně se skládají ze čtyř samostatných epizod. Úvod a cíle v každé fázi - obsadit přední místa, které jen tři. Jen tímto způsobem budete moci vyhrát prestižní pohár a přejděte k dalšímu kroku, který bude uzavřen až poté. Kromě turnaje, v hlavním menu si můžete vybrat další verze hry, jednotlivé závody a dokonce i možnost, kdy si můžete na jednom počítači hrát se svým přítelem.

Heroes

Všechny postavy jsou známé každému, kdo někdy hrál v jednom z příběhů o vysokorychlostním Sonic ježek. Ve hře Sonic závod může hrát nejen pro kladné postavy, ale i pro nechvalně proslulé padouchy. Zde se setkáme se starými přáteli, jako je Dr. Eggman, Tails Fox, Ryu Hazuki, opice Amigo, Sonic sám a mnoho dalších postav z vesmíru herní firmy Sega. Každá postava bude spárován s jeho vozidlem, a to nebude možné nahradit. Kdo jsou hrdinové budou používat čtyřkolky, a někdo by si přál víc než malé letadlo. Je pozoruhodné, že v každém z vozidel Sonic Sega se bude lišit nejen vlastnosti svého pilota, ale unikátní ovládání.

Kontrola

Sonic Racing nejsou příliš složité a nároky na přirozenosti fyzických modelů, nicméně, že není nutné, aby hry tohoto žánru. Důležitá věc je vzpoura barev a dynamické akce, které závody ve střeše. Všechny závody se budou konat v maximální rychlosti, a vybudete konstantní tlak na plyn, se snaží efektivněji vstoupit do další zatáčky, vydělávat tento bonusové body nebo dočasné zrychlení. Vedle každé z tratí bude uspořádána krabice se všemi druhy užitečných bonusů, jako navádění raket, min nebo řízeného plynového pedálu. Jedním z nejzajímavějších herních módů vám umožní provádět mnoho jednoduchých úkolů. Tam je knockout závod, sbírá prstýnky, střelnice a mnohem více.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky