Konflikt. The Art of War

Alternativní názvy: pájky Inc.

Konflikt Game Art of War - boj o moc.

Konflikt AVP - strategiya Art of War, pro ty uživatele, kteří chtějí vytvářet vlastní silnou moderní armádu a získat statut vojenského vůdce a bezkonkurenční mudrogo pravitelya. Charakteristickým rysem této konkrétní prohlížeče pro více hráčů on-line her, je to, že lidé zde bojují mezi sebou, bez Skřeti mají vojenské základny, pěchoty, těžká obrněná vozidla, letadla a žádné pohádkové postavy.

Vse Děj se odehrává ve fiktivní africké země. Tam jsou minerály a vzácné zdroje, a hráč, který může ovládat doly a moc, bude moci zcela vládnout světu. Nicméně, ne všechny tak jednoduché na tomto světě je obrovská konkurence, korporace a země, nepočítaje v to místní skupiny a gangy, chtějí dostat to, co chtějí. Z tohoto důvodu, jen pečlivě navržené strategie pro vítězství, jen postavil taktiku boje a moudrého přidělování zdrojů v rámci vojenské základny umožní hráči zaujmout stanovisko, je třeba počítat se všemi ostatními.

Hra Registrace konflikt AVP je povinen složit to může být jen půl minuty, je nutné přijít s názvem v příslušném poli e-mailovou adresu a hra hesla, v této hře neexistuje žádný postup potvrzení e-mailové adresy, ihned poté, co si tyto jednoduché kroky, můžete přejít do fáze učení.

 

 

Funkce konflikt AVP.

Od samého první pohled, bude uživatel vidět vynikající kvalitu hry. Je to jasně vidět všechny detaily a krajiny, a to i hladký povrch spalujícím ne spálené zemi. Hudební nastudování zaznamenal pozadí, dává náladu a zvukové efekty doplňují realismus, co se děje na obrazovce počítače.

Akce ve hře umění válečných konfliktů začínají s poměrně podrobný návod. Hra má několik zdrojů potřebných pro rozvoj:

    Palivo
  • ;
  • Boepripasy;
  • Prodovolstvie;
  • Almazy;

Vse jsou potřebné tyto druhy zdrojů pro počáteční konstrukční tým, vojenské, bezpečnostní a zdrojů budov, s nimiž se v budoucnu bude budovat a posilovat armády je připraven čelit soupeře.

V časných stádiích, vývojáři nemají šetřit nejcennější herní měnu - diamanty, takže nakládat s nimi je velmi opatrný, protože na vyšších úrovních budou mít není tak jednoduché, a které potřebují pro velkou.

Cílem hry vytvořit účinný a silnou armádu, aby využily kontrola všech nových územích jsou bohaté na cenné zdroje, ale hráči si mohou zvolit i jiné způsoby, jak rozvíjet své pododdělení. Bez války vojáci Inc. neudělali, v případě, že uživatel nebude útočit sám, bude muset vybudovat silnou obranu, nebo jít diplomatickou cestou podpisem smlouvy na obranu nebo neútočení.

Ve hře, kromě skutečné kandidáty jsou v přední části počítačů, a tam jsou virtuální soupeři. Boti jsou místní gangy, neváhají zaútočit, i když jejich vojska a ne velmi silný, může přinést problémy.

Umění války hry rozporu s rozdělením sil - útočných a obranných. Co armáda na posílení strategie závisí na volbě hráče, ale v neustálém nedostatku zdrojů může být doplněn při útoku na jiných základech, což je hra agresivnější a zajímavé, protože prostě nikdo nebude dotýkat. Další nádherný dar od vývojářů z bunkru, je možné skrýt jednotky a zdroje, a po akumulaci sil najednou mluvit na soupeře.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky