Skyburg

Alternativní názvy: Skyburg

Skyburg je nové slovo pro virtuální herní svět

Ruská ruská společnost Awesomatic Games je stále nová při tvorbě MMORPG hraček, ale již získala fanoušky, kteří si oblíbili hru Skyburg. To je opravdu stylový, charismatický produkt ve stylu para-punku, ve kterém nejdůležitějším dopravním prostředkem je vzducholoď a vědci experimentují s osly s psychotropními schopnostmi.

Před tím, než otevřete svět s létajícími městy, mutanty a zombiemi po apokalypse, ale který není prezentován v ponuré atmosféře, ale s humorem a kresleným stylem kreslených komiksů.

Hráči, čekající na silné soupeře, neuvěřitelné nebezpečí a porazit je, potřebujete vlastní flotilu. Křehké dívky, rockové kytaristé, bruslaři, motorkáři vystupují na bitevním poli s těžkými obušky, nočníky, dělami. Čeká na vás:

 • Bitvy
 • Trade
 • Pravidelné výlety mimo hranice města
 • Gifts
 • Quests
 • Těžba a další úkoly

No, jaká je vaše síla?

Záleží na vás, zda můžete projít jezerem smrti, plné strašlivých zombie a vyhýbat se smrti. Pokud se ve městě Skyburg soupeři vyrovnají v síle, pak mimo ni budete potřebovat maximální štěstí a život, abyste nastavili teplo zlých duchů.

.Vyhrát každý detail je důležitý: kolik vojáků najal, jak jsou umístěni na místě, jaké dovednosti je třeba použít. Abyste mohli hrát ve Skyburgu, nemusíte se řídit linií chování, která je stanovena. Všechny kroky jsou vaše rozhodnutí. Dokonce i když potřebujete provést určitý úkol, vy rozhodnete se, jak to udělat. Po potyčce podrobněji zkontrolujte, jaké ztráty trpí nepřítel, co jste, a okamžitě získané trofeje jsou viděny. Ale vzhledem k tomu, že vaši soupeři jsou skuteční hráči, dojde k registraci Skyburgu, která vás změní na obyvatele nebeského města Skyburg.

Vyberte body obrany a rozdělte jednotky na bojiště: osly, rockové kytaristy, televizní roboty s vrtulí, želé a trojčata a další. Když je vydán signál k začátku bitvy, nemůžete ovládat postavy a něco změnit. Budou jednat nezávisle a pouze pozorujete situaci, nemůžete nic změnit, i když vidíte svou vlastní chybu při sbližování sil.

Měna nebeského života

Bez zlaté rezervy bude obtížné odolat oponentům a jeden z důležitých bodů, který je třeba dodržovat, je vydělat si buchty. Do hry se každý den dostane bonus, který se pokaždé zvyšuje. Pokud první den na vašem účtu klesne o 250 jednotek, částka se zvýší: 500, 1100 Budou také mít bonusy pro vítězství v bitvách, ale kde je mohu utratit? Upgradováním své vzducholodí to uděláte jako skutečné válečné monstrum. Je vhodné kupovat nejrůznější speciální schopnosti, například:

 • hojivá síla pro léčení vašeho squad
 • Powerful air strike
 • Minimální nebo maximální útok
 • Energy
 • Additional Life

I pár hezkých slov

Skyburg iPlayer je navržen tak, aby mohl být kromě počítače také přehráván na tabletech a mobilních telefonech. Vývojáři nadále opravují chyby, neustále zlepšují produkt a pracují pro budoucnost. Může trvat trochu času a strategie prohlížeče bude doplňována novými znaky a funkcemi. Ale teď je nádherná. Je také hezké, že nemusíte dlouhou dobu chápat funkce a řízení, registrovat se, jít a hrát si s vaším potěšením. A je zde něco, co by bylo příjemné z: krásné grafiky, originálního stylu, různých akcí, nenápadného humoru.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky