Sága

Alternativní názvy: Sága

Chcete-li začít hrát hru Legenda on-line, budete potřebovat následující systémové požadavky:

· Prohlížeč s podporou rámy a JavaScript;

· Doporučený prohlížeč pro tuto hru je Microsoft Internet Explorer 6. 0 nebo vyšší. Prohlížeč Opera se nedoporučuje, protože je možné, nesprávné zobrazení jakéhokoliv odkazu, nesprávné fungování některých klávesových zkratek;

· Minimální rozlišení obrazovky - 800x600, doporučené - 1024x768 .

Aby bylo možné začít hrát legenda, je třeba vyplnit registrační formulář. Připojit Legend obsahuje několik položek:

1. Zadejte jméno charakteru;

2

. Invent heslo. Pokuste se přijít s komplexním heslem, takže nikdo kromě vás nedokázal uhodnout,

3

. Výběr závodní charakter,

4. Vyberte pohlaví charakteru.

Legenda online hra obydlený různých ras, z nichž každý má své vlastní výhody. V legendě on-line se můžete stát členem jednoho ze závodů uvedených

· Lidé,

· Elfové,

· Trpaslíci,

· Hobiti,

· Trpaslíci.

Lidé jsou nejuniverzálnější závod. Jsou stejně zlikvidovat jakéhokoli typu činnosti. Vzhledem k povaze této rasy je velmi pohostinní, ale nikdy ztratit ostražitost. Lidé se snadno vycvičit nějaké zbraně dovednosti, ale vynikající výsledky v bojových uměních nemůže dosáhnout. Oni podat v horách nebo pláně, v blízkosti řek a jezer.

Elfové velmi krásný závod - zřejmě jsou perfektní. Jsou moudří, dobrá znalost magických schopností. V zbraní, kromě kouzelného meče, a dávají přednost cibuli. Elfové jsou vzdělaní a dobře vyškoleni, přátelský.

Skřítci - zakrnělý závod. Žijí v horách nebo v lese. Gnómové kreativní a mají vysokou úroveň kouzla. Tento závod je vybaven neuvěřitelnou lásku zlata a drahokamů. Jsou velmi dobromyslný, ale ne společenský.

Hobiti a trpaslíci jako malá postava, tak prohnaný a hbitý. Mají čich a sluch. Boty nejsou opotřebované, poškodit jejich nohy chrání chlupatý kožíšek. Tento závod, zabývající se především v zemědělství.

Je zajímavé hrát Legenda člena rasy trpaslíků. Trpaslíci také zvýšit malý, podsaditý a neuvěřitelně silný a vytrvalý. Jejich hlavní stanoviště - hory a podzemní jeskyně. Jejich hlavní činností je těžba drahých kamenů a minerálů. Kromě toho, trpaslíci Specializujeme se na výrobu vysoce kvalitních zbraní.

Legenda-li on-line registrace je dokončena, můžete si vybrat třídu znaků. Online hra Legend nabízí velký výběr

1. Titan - rozvinuté síly;

2. Assassin - rozvíjet dovednost;

3. Bojovník - rozvíjet sílu a hbitost,

4. Archmage - vyvinutý intelekt;

.

5 Exorcist - rozvíjet moudrost

6 . Wizard - rozvíjet inteligenci a moudrost.

Legenda - on-line hra, která se odehrává v oblastech obývaných krvelačnými a neuvěřitelně děsivé stvoření. Zde magie - nedílnou součástí života. Musíte bojovat s mnoha monstry projít obrovské množství zajímavých questů, budete budovat spojenectví a zachytit nepřátele hrady. Hrát legenda - pak koupit spoustu nových přátel, kteří vám pomohou v průběhu hry.

Legenda on-line - je to stovky tisíc herních oblastí a herní místa, kde si budete navštívit během questů. Mnohé práce jsou nebezpečné, protože bojovat s protivníky může způsobit vážné zranění. Proto se v této hře má mnoho způsobů, které vám umožní obnovit zdraví vaší postavy. Samozřejmě, zdraví hrdiny obnovuje sám, ale je to velmi pomalé. A ne čekat, můžete použít rychlý způsob. Warriors a kouzelníci, zatímco ve školící místnosti, můžete použít pružinu zotavit. Speciální potraviny a nápoje, které jsou prodávány v maloobchodních prodejnách a taveren, obnovení zdraví. Ne utrácet peníze, můžete získat energii z pramenů, svatyní a jiných zdrojů.

Zahrajte si online hru Legend je velmi zajímavé. Připojte se do hry Legend vám dává možnost ponořit se do kouzelného světa magie. Můžete mít dobrý čas a odvést z šedi každodenního života, poznávání obrovské rozlohy hry!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky