SimAgri

Alternativní názvy: SimAgri

SimAgri hra je on-line simulátor a jedna z her na farmě. V této hře budete muset vytvořit svou farmu, péče o rozličných kultur.

Ve hře SimAgri registrace je velmi jednoduchá. Abyste se mohli zaregistrovat do hry SimAgri musíte prokázat následující:

1) Zadejte své uživatelské jméno a heslo.

2) Zašlete nám svou e-mailovou adresu a server, na kterém chcete hrát.

Hrát hru SimAgri si můžete si vybrat jeden z několika aktivit, které se vztahují k zemědělství

- Výběr: Můžete si vybrat jeden z několika druhů a plemen. Skot, prasata, kozy, ovce, králíci, slepice, perličky, American Buffalo, které budete muset starat každý den.

- Pěstování: Můžete si vybrat, pěstovat pšenice, kukuřice, řepa, sojové boby a další. A také, například, můžete zkusit ovocný sad s jabloněmi.

- FWF: FWF znamená agrofirmovye práce. Nabízíte služby jiných zemědělských činností, které zemědělci jako setí, orba, hnojení a další.

- Doprava: Můžete se stát nositelem dodavatele. Budete ovládat vaše auto nebo jiný dopravní prostředek.

- Dealer Zemědělství: zemědělská technika můžete prodat na jiné zemědělce. Koupit, prodat, opravy, půjčovna vybavení.

- Hospodářská zvířata Center: Budete zodpovědný za provádění umělé inseminace na jiných farmách. Musíte najít nejlepší plemenná zvířata, sperma vzorky inseminate dobytek.

- Zemědělské družstvo: Můžete ovládat zemědělské družstvo, nabízí pozemky na jiné zemědělce na základě smlouvy o koupi a prodeji jejich potravin a rostlinné produkce na základě spolupráce.

Začněte SimAgri Hrajete takto:

1. Nejprve se musíte přihlásit k odběru Simagri. Přihlášení je zdarma a trvá méně než pár minut. Jakmile se zaregistrujete, můžete začít okamžitě hrát.

Pokud jste přihlášeni, váš Prvním krokem je vybrat si místo, kde budete vybavit svou farmu. Chcete-li to provést, vyberte oblast a poté na oddělení / provincie.

Můžete koupit domy, hospodářská zvířata, stroje, půdu, atd. A pak se začnou řídit jejich farmu.

Můžete si také koupit speciální Simpass, který vám poskytne výhody a nové možnosti, které budou optimalizovat virtuální farmu.

Můžete kdykoliv odhlásit. Váš účet bude zastaven a všechna data budou ztracena. Navíc, v případě, že vývojáři hry najdete podvod, více účtů, bude váš účet smazán bez ohledu na to, zda jste měli Simpass nebo ne.

SimAgri on-line hra založená na principu, stejně jako všechny ostatní farmy. Musíte si koupit zvířat a rostlin, péče o ně, sklizně a vydělat.

Přihlásit SimAgri ve hře zdarma, zlepšit svůj majetek, fair play, a přijít na výhru!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky