Narození legendy

Alternativní názvy: Mythborne

Zárodnost Legenda, kde se ožívají pohanští bohové

Jen málo lidí zůstává lhostejné k fascinujícím starověkým řeckým legendám, které vyprávějí o životě olympijských bohů, jejich hrdinských činech, šťastných svátcích a milostných příbězích. Pokud věříte příběhům, kdysi klesali na zem lidem, ale od té doby uplynulo mnoho století. Pokud se předtím, než je lidé zeptali na milosrdenství, nyní potřeboval Zeus a jeho společnost potřebnou pomoc a prohlížečová hra Birth of Legends shromažďuje hrdinové pro nadcházející bitvy o Olympus.

Nejvyšší bohy jsou ohroženy titány, kteří byli kdysi hozeni do tatarku kvůli jejich krutosti. Ale když byli uvězněni, neakceptovali osud a našli cestu k osvobození. Pandorinská rakev byla otevřena a vypukla další světová zvířata, nemoci a katastrofy, které otevřely cestu titánům do horního světa. Zpočátku se bohové snažili vypořádat sami, ale začali utrpět porážku. Vystrašený pro osudu Olympu, vykřikovali lidi a volali je, aby jim pomohli.

Když začnete hrát Legendy při narození, nezůstanete sám v tváři zla. Olympionici jistě pomohou s radami, znalostmi a zbraněmi. Společně budete určitě provádět odpovědnou misi a vyrazit do pekla ze zlých titánů.

Sdílet do tříd

Ne představte krásu otevřených prostorů, z nádherné krajiny legendárního ostrova Olympus s nádhernými zahradami a majestátními paláce až k ponurým krásám druhého světa, kde tekoucí lávou místo řeky, pláně nepřestávají žhnouti. Ale i na tomto nepohodlném místě je jisté kouzlo.

Při obdivu barevných pohledů nezapomeňte, že důležitá mise je před námi. Chcete-li zničit staré agresory, vyžaduje se narození legendy a pak volba lidí, které dáváte přednost, je:

 • Orakul
 • Mag
 • Paladin
 • Hunter
 • Duelist

Každá postava má určité schopnosti. Zatímco někteří válečníci vkládají svaly do pohybu a pracují s mečem, pracují s nepřítelem na malé drobky, jiní je vrhají oštěpy a šípy nebo volají síly přírody kouzelnými kouzly. Každý se snaží co nejlépe využít příležitostí, které musíte neustále zlepšovat.

Zatímco síla hrdinů je v nejnižším stupni, nepřátelé také odpovídají této úrovni, ale spolu s vámi získáváte sílu a zkušenosti, a proto si nenechte ujít příležitost získat lepší vybavení a získat zkušenosti. A protože se člověk nemůže vyrovnat s hordou nepřátel, budete potřebovat pomocníky a najdete je v krčmě. V těch, kteří chtějí být na vaší straně, nebude konec a každý se inzeruje sám sebe a vypráví o osobním talentu. Jste hlavní, který rozhodujete, kdo ve skupině bere.

Passing levels, dostanete bohatší sortiment při výběru uniformy, zbraní a potenciálních pomocníků. Můžete také vytvořit jedinečné znaky kombinací vybavení a dovedností. Pokud se pokusíte, vytvořte univerzálního vojáka, který úspěšně bojuje v každé situaci.

Užitečné funkce hry

příležitostí při narození legendy je opravdu hodně, a díky tomu je to krásné a multifunkční.

 • Zpomeňte na oddělení různých bohů. Například slavný Achilles.
 • Využijte práce a rady Zeuse, Hercules, Perseus, Paříže a krásných bohyně Heleny, Atény a dalších.
 • Zapojte tři hráče za týmovou bitvu.
 • Úkoly se postupně stávají složitějšími.
 • Bright speciální efekty v bitvách PvE a PvP.
 • Kromě hlavního úkolu zničení titánů se můžete rozptýlit při rybaření.
 • Je možné, že se vám bude líbit jedna z bohyně tak, že ji vezmete. A pokud se ukáže, že je tvrdošíjná, můžete se rozvést.
 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky