Rise of Nations

Alternativní názvy: Rise of Nations

To je hra Rise of Nations, ví, že jakékoliv sebeúcty hráč. Toto je skutečná klasika žánru. Tato hra v sobě kombinuje všechny kvality, nejlepší hry vyrobené v žánru historického strategie se. Každý milovník velké vítězství a vývojem komplexních virtuálních strategií a plánů lze nalézt v samotné hře. Můžete očekávat, že zástupci osmnácti různých národů. Každý národ má své vlastní bonusy, které jsou k dispozici, aby hráč úspěšném dokončení úkolů nebo úkolu. Jen budete muset vypořádat se šesti tisíci lety, během kterých jsou všechny významné události ve hře. Kromě toho, budete muset důkladně zvládnout dovednosti válčení, špionáž učit a naučit se řešit problémy světem nebo občanských válek.

Chcete-li spustit hru, budete muset stáhnout hru Rise of Nations. Pokud si budete přát, můžete si stáhnout a nainstalovat všechny nezbytné doplnění a aktualizace, při objevování nových map, neobvyklé a originální jednotky, různé herní kampaň a další užitečné doplňky.

Hra Rise of Nations apelovat na všechny ty hráče, kteří jsou blázni o hrách, které patří do žánru počítačových strategií na historických důvodů. Takže, pokud si myslíte, že máte na přítomnost vojenských vedení tendencí, určitě byste měli vyzkoušet v tomto projektu. V této hře na Vás čeká velké množství nástrojů pro rozvoj jejich vlastní národ ve zcela odlišných směrů.

Vývojáři popsat jako žánrové příslušnosti RTS. Jako vývojář, mimochodem, kterou proslavil společnosti Big Huge Games. Projekt je považován rok narození 2003 daleko. Tato hra je velmi kombinuje nejlepší prvky globální strategie. Stojí za zmínku, že v budoucnu, tvůrci projektu, který je s ním nakládáno alespoň použít základní myšlenky realizované v Rise of Nation, použijí jako základ pro jiné neméně populární dnes hru Rise of Legends.

Rise of Nations v národě jsou chráněny od sebe národními hranicemi, které představují oblasti, které jsou v okolí měst a opevnění. Podle legendy hry se hráči patří do národních hranic, a na jejich území mohou být snadno postaven různých staveb a budov. Je třeba brát v úvahu bod, který není možné stavět budovu na území neutrální a nepatří. V průběhu hry budete moci rozšířit hranice států, objevování nových teritorií a stavět nové divy světa.

Pokračovat naši recenzi Rise of Nations bych divů světa, které představují reálné budovy a památky převedené do virtuální reality. Po jejich stavební hráči obdrží určité bonusy a nabídky, protože mají specifické vlastnosti.

Chcete-li vidět na vlastní oči pravdivost všech výše, můžete osobně, aby přehodnotila Rise of Nations videa přívěsu.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky