Realm of Mad Boha

Alternativní názvy: Realm of Mad Boha

Pokud máte rádi hry v žánru "fantasy", tento projekt je pro vás. Hra Realm of Mad Boha - to, co potřebujete k relaxaci ve svém volném čase a strávit zábavné a zajímavé. Jedná se o multiplayer online hra, která nevyžaduje instalovat žádný dodatečný software nebo klienty. Takže můžete hrát přímo z vašeho oblíbeného prohlížeče. Hlavním rozlišovacím znakem této hry - komiks žánr, ve kterém je spuštěn. K dnešnímu dni, hra se může pochlubit armádu fanoušků, která je denně doplňován o nové a nové účastníky.

Jak můžete vidět z názvu, Říše Mad God on-line - hra, která se odehrává v království, kterému vládne šíleného boha. To, samozřejmě, ovlivňuje všechny ostatní obyvatele království. Ve hře na vás čeká obrovské množství úrovní, z nichž každá si bude muset počkat na obávané monstrum. Protože se jedná o multiplayer hru, tradice se můžete spojit se s ostatními hráči a pokusit se vyhrát kolektivní úsilí všech nepřátelských sil. Projekt rozhraní se hodí její náladu - pozitivní, dobromyslný, komediální.

Vzhledem k tomu, hovoříme o on-line hry, je třeba poznamenat, že na začátku hry v říši Mad registraci Boha je nutná. V tomto bodě v rámci projektu žádná úprava pro ruské hráče, ale o to, zda byla přeložena do ruštiny do blízké budoucnosti, nemáme se zavazují, že říkat. Nicméně, tato skutečnost by neměla zmást. Jako zkušený hráč, budete mít možnost vypořádat se vším, co na vlastní pěst, a to i bez slovníku - intuitivně. Před rokem, hra byla vázána na Steam.

Chcete-li zahájit proces registrace, musí projít na příslušný odkaz «Registrovat se», která se nachází v pravém horním rohu herní obrazovky.

Uvidíte registrační formulář vyplněním můžete začít v říši Mad God hry. Přečtěte si pozorně celou systém nápověd, takže to bude jednodušší vyplnit pole formuláře. Budete muset zadat přihlašovací heslo, a poskytnout správa systému e-mailovou adresu.

Hlavním cílem této hry, jak je uvedeno výše, - zabít příšery. Chcete-li to provést, bude každý hráč mít zbraně. Většina ovládacích prvků znamená kolektivní hru. Za každý úspěch pro všechny úspěšně dokončil misi a úkoly účastníků projektu hráči získají zkušenostní body potřebné pro nárok na další úroveň. Pak hrát hru Říše Mad Boží je ještě zajímavější, protože zlepšené schopnosti charakteru a vzhledu nových monster. Kolektivně získávat body mnohem rychlejší a jednodušší.

K dnešnímu dni, hra je k dispozici pro všech 14 hlavních tříd postav:

Zloději.

Archers.

Kněží.

Wizards.

Knights.

Assassin.

Paladins.

Mystiků.

Nekromanti.

Warriors.

Hunter.

Tryukachi.

Warlock.

Ninja.

Všechny tyto znaky mohou hrát Realm of Mad Boha je zdarma.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky