Quake 4

Alternativní názvy: Quake 4

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 512 MB

Video: 64 MB

Místo na disku: 3 GB

Quake 4 - počítač sheter first-person sci-fi téma, pokračování jedné z nejpopulárnějších virtuálních střelců. Je pozoruhodné, že grafický engine hry Quake 4 vyvinuta jinými dlouhověkost virtuální prostor hry Doom 3. Modifikovaný systém má některé vážné výhody. To znamená, že Quake 4 se stal k dispozici rozsáhlejší lokality, díky zpracování nového systému osvětlení, stejně jako světlé a tmavé textury. Během jednoho průchodu hry byly přidány interaktivních videí, z nichž některé hráč bude moci zúčastnit přímo, ale většina z nich bude povoleny.

Plot

Plot Quake 4, které můžete hrát jak jeden a multiplayer módy, pokračuje příběh lidské rasy konfrontace Strogg cizím vetřelcům, zahájené v druhé části hry. Protagonista hry, jedna z hvězd speciální jednotky výsadkářů "Rhinoceros" jménem Matthew Kane, zaslané jako součást skupiny pro protiútoku na centrální planetu Strogg. Pouhé dva týdny uplyne mezi posledním případě druhé části seriálu a Quake 4. Bude muset hrát většinou v nepřátelském táboře, kde jste poslali velení Země federace. Hlavním úkolem pro jednoho hráče kampaně v Quake 4 - proniknout do srdce centrálního planety a zničit Strogg hlavní komunikační centrum, stejně jako vrchní vedení. Navzdory zmatku v řadách nepřítele, způsobené jednáním první podvratné skupiny, nepřítel je velmi koncentrované a silné, a nebude snadné se dostat do srdce nepřátelské planetě, kde pevně zasazené uzel centrální komunikační Strogg kolektivní inteligence ovládající všechny vojáky. Kampaň pro jednoho hráče je rozdělena do tří samostatných kapitol, které obsahují celkem 31 jeden herní úrovni. První epizoda Quake 4, které hrají na budete dotázáni při přistání vojsk na planetě Zemi Strogg, kde bude vaším hlavním úkolem bude bezpečné přistání, což se provede bezodkladně zničit všechny planetární obranné systémy. Ve druhé epizodě kampaň pro jednoho hráče hra Quake 4 nás vyzve k pokrytí hlavy taktické čety zaslané vystoupit z centrální komunikační uzel nepřítele. No, třetí díl Quake 4, je hra, ve které budeme mít v centru dění, aby stál v čele Zemi federace síly, poslední rozsáhlé vaření kop, jehož cílem by bylo úplné zničení ústřední státní správy a úplné odnětí Strogg nich každý druh koordinace.

Multiplayer

Multiplayer bitvy velmi připomínající slavné bitvě u třetí části seriálu, jen mnohem dynamičtější a barevnější. Vysoká rychlost a dynamika on-line bitvách do značné míry dosaženo díky použití více kompaktní velikost velikost karty herních postav a charakteristiky pohybu. Zde se vývojáři rozhodli není odchýlit se od klasického modelu a modelu přijal všechny pohyby hráčů z třetího dílu, ale bez inovací nebylo provedeno, a přidal další krok - prokluzu, který v době prodloužené taktickou Arsenal.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky