Hrdina je cesta

Alternativní názvy: Hrdina je cesta

Ig Hero je cesta: epická a stylová.

Svět fantasy se svými draky, elfy, démony a dalšími fantastickými stvořeními se stal známým a známým. Milovníci tohoto žánru prošli tisíci silnicemi obklopenými jednorožci a víly, a proto je docela obtížné je překvapit. Čas od času se však vývojáři daří na skvělý nápad, a teď, před hráči, se zdá být známý svět, ale s novým propojením divů.

K tak zábavná browserová multiplayerová hra Cesta hrdiny. Obsahuje všechny zmíněné stvoření, kouzlo také neodjelo, ale tajná přísada steampunk se objevila. Nyní, kromě obvyklých zbraní pro takové scény, existuje další kategorie střelných zbraní. Retro brokovnice se dívá vedle meče s dvojitým ostřím a personálu kouzelníka docela kreativní. A jak je oprávněný její vzhled v tomto království, pochopíte, kdy začnete hrát hrdinu. Zbytek se bude muset vypořádat s těmito věcmi:

  • Create Hero
  • Vyberte ho stylovými zbraněmi
  • Při péči o farmu
  • Pro účast na bojích s ostatními hráči
  • Démoni bojovníci a jejich šéfové

Hrdinové a jejich schopnosti.

Podle tradice má každá hračka možnost vybrat hlavní herec:

  • Mag chytře propojuje vzorce kouzel a řídí je proti nepříteli.
  • Válník je nejsilnější, způsobuje smrtelné rány a dlouhodobě odolává nepřátelským útokům.
  • Lovec s horlivým pohledem, který vám umožní sledovat kořist a poskytnout rychlý a přesný zásah na cíl
  • Ubihitsa nemilosrdný vůči démonům, kteří rozdělují město. Na ně se můžete spolehnout za každých okolností.

Po vybrání obrázku můžete hrát hru Hero's Way. Rozvíjejte dovednosti toho, s kým jste se rozhodli jít do města Twilight, které ovládl hlavní lord, ale nikdy nebyl schopen chránit obyvatele z armády vzpurných démonů. Teď jen jeden způsob, jak mobilizovat síly a rozhodně odmítnout. Další akce nejsou neočekávané. Jako vždy v takových situacích je třeba zlepšit hrdinu. Existují různé způsoby, a každý je důležitý svým vlastním způsobem.

Co by měli být vojáci? Samozřejmě, silný, vytrvalý, rychlý, agilní, apt, mazaný. Všechny tyto vlastnosti budou vyřešeny v řadě bitvy a úkolů, nejprve však najdete cestu hrdiny. Posilovat charakteristiky těžby nebo získané během vývoje objektů, které by také měly být vylepšeny. Určitě budete potřebovat všechny druhy zbraní, silné brnění, tvrzené čepele. Dokonce i štáby kouzelníka procházejí určitým vývojem a existují různé druhy. Růst a usilování budou vždycky, kde je hlavní věc aktivně se účastnit událostí.

V iPlayer Cesta hrdiny poskytuje systém cechu, a pokud se připojíte k jednomu z nich, získáte silnou podporu od ostatních hráčů. S nimi se můžete spojit na nebezpečné výlety do dungeonu. Pokud se s drobnými démony dokážete vypořádat sami, pak jejich šéf právě čeká na šanci rozdrtit zoufalého samotáře. Chcete překonat hlavní démona a získat užitečné zdroje, je lepší jednat společně. Stále můžete jít do arény a jednat v duelu, což ostatním prokáže výhodu.

Také, být v cechu, aby se zabýval zahradami. Všichni jste správně pochopili, že rozvoj farmy je součástí seznamu úkolů hry. A pokud se o ni postaráte bez odpovědnosti, než se blížíte k účasti v bitvě, obdržíte velmi dobré bonusy. Závěrem bych chtěl zdůraznit, že hra vyšla krásná, přemýšlivá, dynamická se zajímavým blottem sci-fi spolu s obvyklými fantazijními prvky.

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky