Point Blank

Alternativní názvy: Point Blank

Dnes vám předkládáme vytváření vývojáře NCsoft, který se proslavil v první řadě nepochybné on-line hit Lineage 2. To Point Blank online hra v týmu Schutterovi první osobě on-line. Hra sama o sobě je připomínající zajímavou syntézu dynamické charakteristiky střelby "Quake" a taktická složka vlastní Counter-Strike. Tam je málo, že se rozhodnou své abmundirovanie a stav. Hlavní věc je schopnost střílet co nejpřesněji, protože oddech po virtuální smrti uvedeny jen 5 sekund.

Aby bylo možné hrát hru on-line Point Blank, musíte být předány registrace Point Blank. To vyžaduje poměrně dost, a to:

1. Zadejte své jméno ve hře (přihlášení).

2. Zadejte nové heslo.

3. Zadejte svou e-mailovou adresu.

4. Zadejte obecné informace o sobě (pohlaví, věk, atd. )

. 5. Jdi se podívat, že jste skutečná osoba a ne bot.

6. Potvrďte svůj souhlas s obecnými pravidly hry.

Po Point Blank kontrola je dokončena. Aby bylo možné začít hrát Point Blank je třeba nainstalovat hru na počítači.

: Jak to udělat,

1. Na úvodní stránku Point Blank on-line Přejděte na "Stáhnout hru."

2. Poté se instalace spusťte program "Zapuskator" po startu, který začíná stažením instalačního programu.

3. Spusťte instalační soubor a online hry Point Blank spustí v počítači nainstalovány.

Instalace a registrace hru Point Blank prováděny zcela zdarma.

Developers Navrhuji, abychom se ponořit do atmosféry z bojových operací na různých místech, včetně restaurací, muzeí Chinatowns, vinutí tunely v podzemí, kde bude vlak auta proklouznout kolem vás. Takže hrát hry on-line Point Blank fanoušky unavené zajímavých míst brzy.

Ve hře jste zváni, aby se stal bojovníkem válčícími stranami. Skupiny - jak klasické hry tohoto žánru. Je to teroristé a komanda. V Point Blank hry a zabije milovanou skrze nás od jiných podobných her arzenál střelných zbraní. Pistole, pevné disky, brokovnice, odstřelovací pušky a granáty. To vše a mnohem více vám k dispozici. Také si můžete změnit vzhled vašich zbraní (například - zlato Kalashnikov pušky) a zařízení pro reálné peníze, stejně jako body skóroval ve hře.

Navzdory podobnostem s jinými podobnými projekty on-line hra Point Blank je ještě jedna vlastnost, která je pro fanoušky hurikánu střílení promění v obrovské plus. Zesnulí hráč téměř okamžitě obnovena na základě svého týmu a pokračuje v boji. To dělá hru více dynamičtější a nedává vám nudit se na obrazovku počítače, stejně jako své přátele a nepřátele se snaží nalákat monotónně příteli - další přepadení. Není čas a příležitost, aby se pasou na nepřítele s odstřelovací puškou. To je hra pro ty, kteří milují a vědí, jak střílet rychle.

Dokonce i když jste na těchto hrách nový, nebudete mít těžké se přizpůsobit herní atmosféry a řízení. Vzhledem k dynamice hry, okamžitě zvyknout si na tempo a začít zabíjet své nepřátele bez trochou opatrnosti. Hra rozhraní je také to, aby si dlouho zvykat. Na stránce struktury hry najdete prodejnu zásoby, čeká seznam hráčů, obrovský seznam klanů a další užitečné informace.

Doufám, že výše uvedené informace je zřejmé, že Point Blank online hra je právě pro vás. Takže se nemusíte ztrácet čas. Začněte hrát Point Blank nyní!

 

Všechny nejlepší hry online. Heroes Žánry Štítky